GT 730 Nasıldır?

burak43

Femtopat
Daha fazla  
GTX 730 kötü ama yanına i3 10100F alacağım. Sizce Valorant'ta ya da GTA'da kasmadan oynar mıyım akıcı bir şekilde?

Valorant'ı 900P en düşük ayarlarda 70 FPS civarında oynamıştım. GTA 5'i ise 900P en düşük ayarlarda 30 FPS civarlarında oynamıştım, 720P'ye indirince 40 - 45 - 50 FPS'leri de görüyordu.

Bu gibi kartlar 'genelde' çok yüksek donanımlı sunucu bilgisayarlarında görüntüyü harici bir yerden alalım, daha iyi olur denilerek kullanılıyor. Pek oyun beklentiniz olmasın ama Gta 5'de 40 FPS falan verir diye düşünüyorum. Unutmayın Gta 5, optimizazsyonu çok iyi olan ve 2014 yapımı bir oyun...

bende şuan gt 730 var ztn i5 650 işlemcim var gtayı kasmdan oynuyorum ama araba sürerken kasıyor sadece valrantta 40 50 fps alıyorum i3 10100f alırsam düzelir bence akıcı olmazmı ikiside

Yanlış mesajı alıntılamışım ama söylediklerim yine size gidecekmiş zaten :D Dediğimiz gibi işte, işlemci gerektiren oyunlarda droplar veya yavaşlamalar gidebilir fakat ekran kartı zaten %100 kullanılıyorsa bir oyunda zaten verebileceği en yüksek değerleri veriyordur.

Geri
Yukarı