GT 730 sistem OC sonrası ekranda yeşil iz çıktı

Hyrex IV

Hectopat
Ben bilincsiz bir sekilde OC yaptim ama cok yukseltmedim. Neyse sonra ekranda yesil bir şey cikti, sonra gitti oyuna girdim PC kapandı. Sonra bu da denedim, gene kapandı sonra duzelttim. Bir sikinti var mi yanma falan? MSI Afterburner kırmızı.

Dosya Ekleri

• 20201216_134907.jpg
    20201216_134907.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 50
  • 20201216_134905.jpg
    20201216_134905.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 57
Ben bilincsiz bir sekilde OC yaptim ama cok yukseltmedim. Neyse sonra ekranda yesil bir şey cikti, sonra gitti oyuna girdim PC kapandı. Sonra bu da denedim, gene kapandı sonra duzelttim. Bir sikinti var mi yanma falan? MSI Afterburner kırmızı.

Geçmiş olsun diyelim.
Sanırım pek ömrü kalmamış.

Geri eski değerlerine döndürün kartınızı. GT serisi hiçbir karta O.C yapılmasını tavsiye etmem. Bu kartlar oyun için değil ofis işleri için tasarlanmıştır. GTX serisi kartlar ise oyun için tasarlanmıştır. Haliyle GTX serisi kartlar O.C yapılabilir kartlardır gerekli şartlar sağlandığında. Ama GT serisi bir karta O.C yapmak ona eziyet etmektir. O.C için üretilmiyor çünkü bunlar. Zavallı kart tek fanla soğumaya çalışıyor zaten.

Artı -1 Eksi
Geri eski değerlerine döndürün kartınızı. GT serisi hiçbir karta O.C yapılmasını tavsiye etmem. Bu kartlar oyun için değil ofis işleri için tasarlanmıştır. GTX serisi kartlar ise oyun için tasarlanmıştır. Haliyle GTX serisi kartlar O.C yapılabilir kartlardır gerekli şartlar sağlandığında. Ama GT serisi bir karta O.C yapmak ona eziyet etmektir. O.C için üretilmiyor çünkü bunlar.

Dondurdum geri zaten
Geri eski değerlerine döndürün kartınızı. GT serisi hiçbir karta O.C yapılmasını tavsiye etmem. Bu kartlar oyun için değil ofis işleri için tasarlanmıştır. GTX serisi kartlar ise oyun için tasarlanmıştır. Haliyle GTX serisi kartlar O.C yapılabilir kartlardır gerekli şartlar sağlandığında. Ama GT serisi bir karta O.C yapmak ona eziyet etmektir. O.C için üretilmiyor çünkü bunlar. Zavallı kart tek fanla soğumaya çalışıyor zaten.
Yok zaten şuanlık değiştircem kartı
Ekran kartı ölmüşmü
Ekran kartı ölmüşmü.

Geçmiş olsun diyelim.

Olmusmu ekran karti.
Geçmiş olsun diyelim.
Ölmüş mü ekran kartı
Bilinçsiz bir OC yapmamalıydınız.

Bir şey olur mu ayarlara geri dondurdum.
Ekran kartı ölmüşmü.

Geçmiş olsun diyelim.

Olmusmu ekran karti.

Geri dondurdum ama omru bitmis midir ya da herhangi bir sikinti.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı