GT 730 sistemde FIFA 19 kasıyor

IEmre

Decapat
Daha fazla  
Herkese selamlar Technopat ailesi.

NVIDIA GT 730 4 GB
i5 3550 3.30 GHZ
16 GB RAM
WIN 8.1 Home SL Performance Edition;

Özellikli olan bilgisayarım FIFA 19'da inanılmaz derecede kasıyor. Menüde 20, oyun içinde 8-10 arası FPS alıyorum. Günlerdir forumda açılan buna benzer tüm konuları takip etsem de çözüm bulamadım. Oyun içi ayarlar, NVIDIA denetim masası ayarları gibi tüm ayarları yapmama rağmen BF3, FIFA19 gibi oyunları 20-30 FPS aralığında oynuyorum. Şuan PC'de tertemiz format üzerine driverlar ve sadece FIFA19 yüklü olmasına rağmen kasıyor.

NOT: PC'yi alalı 6 aydan kısa süre oldu. Aldığım ilk anda kasmaları fark ettiğim için hep sorunlu olarak gördüm. 1 ay önce vakit bularak teknik servise gönderdim, ekran kartı değişimi yaptıklarını söylediler. Fakat 3 gün önce aldım, 8.1 performance edition kurulum yapıp test etmeme rağmen FIFA19 bile oynatmıyor. Desteklerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
NVIDIA GeForce GT 730 4 GB.

4 GB olsa ne olur 2013 yılında aldığım hazır bilgisayarda vardı 2500 TL fiyata o ekran kartı.
Hmm çok kötü. MediaMarkt'a baksın 4600H'lı Lenovo vardı 8.5'e. Konu çok sapmasın hocam mute yemiyelim şimdi :D . Ayrı konu açın isterseniz öneride bulunuyım.

Teşekkürler evet konuyu dağıtmayalım zaten arkadaşım olduğu için açmıyorum konu ama çok yakın bir arkadaşım değil boş ver gitsin.

Hocam 430 daha güçlü desem...

Aslında gayet güzel RTX3050 - 5600HLI victus alabilirdi 9.3K ya ama 60Hz.

R3 2200G APU sistem toplayabilirdi mesela. Çok daha iyi olurdu.
430 nasıl daha güçlü olabiliyor?

PC'yi alan oda arkadaşım da hava parasıyla aldı. 1 gün içinde ödemeyi yapacak bir akraba vasıtasıyla direk alındı. Hiç araştırma fırsatımız olmadı maalesef.

Herkese selamlar Technopat ailesi.

NVIDIA GT 730 4 GB.
i5 3550 3.30 GHz.
16 GB RAM.
Win 8.1 Home sl performance Edition;

Özellikli olan bilgisayarım FIFA 19'da inanılmaz derecede kasıyor. Menüde 20, oyun içinde 8-10 arası FPS alıyorum. Günlerdir forumda açılan buna benzer tüm konuları takip etsem de çözüm bulamadım. Oyun içi ayarlar, NVIDIA Denetim Masası ayarları gibi tüm ayarları yapmama rağmen BF3, FIFA19 gibi oyunları 20-30 FPS aralığında oynuyorum. Şu an PC'de tertemiz format üzerine driverlar ve sadece FIFA19 yüklü olmasına rağmen kasıyor.

Not: PC'yi alalı 6 aydan kısa süre oldu. Aldığım ilk anda kasmaları fark ettiğim için hep sorunlu olarak gördüm. 1 ay önce vakit bularak teknik servise gönderdim, ekran kartı değişimi yaptıklarını söylediler. Fakat 3 gün önce aldım, 8.1 performance Edition kurulum yapıp test etmeme rağmen FIFA19 bile oynatmıyor. Desteklerinizi bekliyorum.

Senin o eski 430 kartlı bilgisayarın detaylı özelliklerini paylaşma şansın var mı acaba?

Son düzenleme:
NVIDIA Zotac GT430 4 GB ekran kartı.
Intel i3 2320 2.3 GHz.
16 GB RAM.

Hatırladıklarım bunlar.

PC'yi alalı 6 ay bile olmadı.

Hocam alırken kazık yemişsiniz zaten yanlış anlamayın da çok kötü bir tercih yapmışsınız ışıklı falan diyerek bir şekilde satın kurtulun ondan...

Geri
Yukarı