GT 730 Sistemde GTA 5 Takılma

Nateorite

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA V kurdum, sorunusuzca oynuyorum. (Ekran kartım GT730.) Orta ayarlarda 25-35 arası FPS alıyorum yani hiç kasmıyor. Ama araba sürerken oyun çok takılıyor. Radyonun sesi falan çevre sesleri geliyor ama oyun donuyor, 10-15 sn sonra düzeliyor. Bu sorunu çözmek için ne yapmalıyım? @Recep Baltaş ilgilenir misin abi?

Araba sürerken sisteme daha fazla yük biniyır haliylede kasma yapıyor.
Sisteminiz tam olaran nedir?

Bu arada, işletim sisteminizi de belirtin.

Son düzenleme:
Sisteme yük binmesiyle inanın ilgisi yok, oyun problemli. Dün bende bu problemle karşı karşıya kaldım. DirectX 10.1'i aktif ettim ve sorun düzeldi, doku kalitesi ve gölge kalitesini high yaptım yine takılmalar olmadı, ancak oyunu kapattım ve yeniden açtım sorun yine devam ediyordu. Ayrıca bu problemle GTX980 ekran kartı, i7 işlemci, 16 GB RAM sistemde bile rastlayan var. Mecbur update bekleyeceğiz.

9500GT İntel Pentium E6300 2.80GHZ de 30fps araba kullanırkende aynı oynuyorum.kasmıyor.1280x800 oynuyorum.güncellemeden önce kasma bendede vardı update 4 te sorunum geçti.Ben böyle bir bilgisayarda oynuyorsam ohoo.Soğutma sisteminizi kontrol edin ve gölgeleri sharp a getirin.

Merhabalar ben de asus p6t se anakart zotac gt 730 2gb ddr3 ekran kartı core i7 930 2.8 ghz işlemci 20gb ddr3 1600mhz ram 240gb corsair ls ssd+1tb harddisk mevcut bu özellikler yeterli midir? bilgilendirirseniz memnun olurum :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı