GT 730 tabanlı sistem nasıl?

O fiyata daha iyisi toplanabilirdi. Yaklaşık 1800 Tl ediyor tüm parçalar.
Üzgünüm, ama bu sistem o kadar para etmez. Bir yanlış da ses sistemi 500TL kadar galiba yani klavye mouse 200lira desek. Sistem 1800TL yapar. Parası normal ama ses sistemi almak yanlış olmuş.
Ses sistemi 89, klavye mouse 100 Tl

Hayır alınmamış. Arkadaş zannediyorsam fiyat almıâ.
Son paragrafı okursan "Bu sisteme 2500 TL para verildi" kısmında sistemi aldığını anlıyoruz.

Güç kaynağı 400W fakat gerçekten 400W olduğu ile ilgili bir bilgi yok.
Birde yeni bir güç kaynağı alması gerecek. Upgrade'i çok masraflı bir sistem almış arkadaş :(

Aslında olay şu şekilde :
Ben 17 yaşındayım babam daha çok kendi için bir sistem topladı. Onun kullandığı programlar Adac , 3Ds Max ve Photoshop kullanıyor.Sistemi benden habersiz güya kendilerine bilgisayar mühendisi diyen adamlarla birlikte toplamış. Eğer benim haberim olsaydı ses sistemi ve klavye almayıp ekran kartını yükseltebilirdim hatta biraz daha ileri gidip 1 Tb harddisk alıp kalan paranın üstüne ekleyip SSD koyardım ama ne yazikki bana sormadan toplamış kendisine çok kızdım bu konuda zaten. Şu aralar düşüncem 2 yıl felan para biriktirip ekran kartını yükseltmek ve SSD taktırmak. Cevaplar için teşekkür ederim. Bu arada şu anda anlattığım bilgisayardan yazıyorum.

Aslında olay şu şekilde :
Ben 17 yaşındayım babam daha çok kendi için bir sistem topladı. Onun kullandığı programlar Adac , 3Ds Max ve Photoshop kullanıyor.Sistemi benden habersiz güya kendilerine bilgisayar mühendisi diyen adamlarla birlikte toplamış. Eğer benim haberim olsaydı ses sistemi ve klavye almayıp ekran kartını yükseltebilirdim hatta biraz daha ileri gidip 1 Tb harddisk alıp kalan paranın üstüne ekleyip SSD koyardım ama ne yazikki bana sormadan toplamış kendisine çok kızdım bu konuda zaten. Şu aralar düşüncem 2 yıl felan para biriktirip ekran kartını yükseltmek ve SSD taktırmak. Cevaplar için teşekkür ederim. Bu arada şu anda anlattığım bilgisayardan yazıyorum.
Photoshop kullandığı halde ekran kartını bundan mı almış? Babanın bu işlerden pek anlamadığı belli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı