GT 730 tabanlı sistem nasıl?

@Silinen üye güldürdün. Photoshop aslında ondan çok ben kullanıyorum benim anlamadığım şey ise bilgisayarı toplayanlar demişlerki ''Bu bilgisayar bizim ofisimizdekilerden daha iyi '' Benim anlamadığım yazılım kodlayan ve testlerini yapan bilgisayar nasıl olurda bu bilgisayardan kötü olur ? Keşke alırken bana sorsaydı hergün Technopat'ın sistem tavsiyelerini takip ediyordum onların önerdiklerini alıcaktım ama ne yazıkkı bana sormadı
Bu arada 750Ti GPU almayı düşünüyordum gerçekten ama güç kaynağını hiç düşünmedim neden güç kaynağı önerdiniz ?

@Silinen üye bu zamana kadar LoL ve Assasins's Creed serisinin bir kaç oyununu oynadım herhangi bir kasma olmadı eğer çok düşük fps alsaydım ekran kartını beslemez diyebilirdim ama normal bir fps aldım.Peki ya besleyip beslemediğini nereden anlayabilirim illa ki kasayı açıp güç kaynağının bilgilerine bakmalımıyım yoksa yazılım felan var mıdır diyyeceğim ama güç kaynağının yazılımı olması çok saçma geldi söylerken bile

Güç kaynağının resmini atar mısın? Şu anki ekran kartın zaten çok az güç istiyor beslemesi normal. Zaten besleyemediği an ekran kartı kapanır yani FPS düşmesi yaşamazsınız. Direk ekran gider :D

Tamam bilgisayarı açmam felan bir 10 dk sürer bu arada yine güldürdün :D

Açıkçası hayellerim yıkıldı an azından 350 W bekliyordum 240 W Çıktı @Silinen üye

Dosya Ekleri

• 12021985_1228823817143087_307000991_n.jpg
    12021985_1228823817143087_307000991_n.jpg
    130,1 KB · Görüntüleme: 192
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı