Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

celil4178

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda Windows 7 varken ekran kartı almıştım. Taktım driverlarını indirdim tamtakır çalışıyordu. Windows 10 geçtikten 1.5 ay sonra anakartımda bir sorun oluştu anakartı değiştirdik haliyle anakartı değiştirirken ekran kartını çıkardık. Anakartı taktık ekran kartını da taktık bilgisayarı açtım ekran kartı dxdiag'da gözukmuyordu ben de driverdandır diye düşündüm NVIDIA'nın sitesinden driveri indirdim sistem uyumluluğu test ediliyorada sistem uyumlu değil diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu konuyu açalı biraz zaman oldu ama sorunu buldum. Ekran kartım bir Fermi model ekran kartı olduğu için ve artık yeni Nvidia sürücülerini desteklemediği için sürücü güncellemesi yapamıyorum ve şu anda 391.35 sürücüsünü kullanıyorum. Size tavsiyem paranızı biriktirip iyi bir ekran kartı alın ekran kartınız güncel olmadığı sürece zaten oyun performansı da düşecektir.
Bu linke bakıp ekran kartınız Fer mi olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
List of Fermi series GeForce GPUs | NVIDIA

Konudada yazdığım gibi, Geforce GT 730 ne yaptım ne ettim son sürümü yükleyemedim son sürüm 418.81 kurulumu temiz yapayım diye DDU programıyla baştan sona grafik kartını da sildik olmadı sürücüyü GeForce sitesinden yükledim el ile çalıştırdığım taktirde bu hatayı veriyor Nvidia'nın sitesinde desteklenen sürücülerde GT 730 destekli gösteriyor sürücü desteği kaldırıldı desem desteklenen sürücülerde olmaz diye biliyorum tam 1 aydır uğraşıyorum olmuyor bir yardımlarınızı bekliyorum :(

Şuan zaten 398.15di herhalde eski sürümünü kullanıyorum guncel Windows ama oyunlarda performans düşüklüğü var bir şekilde bilen biri olsa tw yoluyla da razıyım abi yeterki yüklensin

Doğrudur abi ama olsun bir çok oyunun performansıni Azda olsa arttırıyor buda benim için güzel birşey çünkü ilk aldığımda kartı kasmasiz donmasiz oynuyordum genel kendi oyunun grafik ayarlariyla sonradan güncelleme geldikçe performans düşüyor ister istemez

Yeni konular

Geri
Yukarı