GT 730 ve i3 10100F GTA 5 ve Valorant performansı

İşletim sistemi
Windows 10

safrapgangsman

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar altta belirttiğim sistemim kaç FPS alır GTA 5 ve Valorant'ta?

GT 730 2 GB.
i3 10100F.
8 GB RAM.
240GB SSD.
320 GB HDD.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

720P'de 50-60 FPS alabilirsiniz sanırım. Sistemi satın mı aldınız? Ekran kartı gerçekten çok zayıf o işlemci için.

Ya benim hatam eskiden 750 Ti alacaktım bilgisiyar tamircisi bana 730 daha iyi dedi bana verdi bende inandım keşke almasaydım 730'dan sonra RX 580E geçeceğim zaten.
720P'de 50-60 FPS alabilirsiniz sanırım. Sistemi satın mı aldınız? Ekran kartı gerçekten çok zayıf o işlemci için.
İşlemciyi 1 haftaya falan alacağım

Ya benim hatam eskiden 750 Ti alacaktım bilgisiyar tamircisi bana 730 daha iyi dedi bana verdi bende inandım keşke almasaydım 730'dan sonra RX 580E geçeceğim zaten.

İşlemciyi 1 haftaya falan alacağım
Hocam hiçbir bilgisayarcıya inanmayın, zaten çoğu ya bilgisayardan doğru düzgün anlamıyor ya da kazıklamaya çalışıyorlar, GT730 hem eski hem kötü, eski zamanlar için bile zayıf bir karttı, RX 580'İ sıfır olarak mı alacaksınız?

Hocam hiçbir bilgisayarcıya inanmayın, zaten çoğu ya bilgisayardan doğru düzgün anlamıyor ya da kazıklamaya çalışıyorlar, GT730 hem eski hem kötü, eski zamanlar için bile zayıf bir karttı, RX 580'i sıfır olarak mı alacaksınız?

Aynen ama şu an bütçem yok 2 aya falan alacağım RX 580 8 GB'i.

Geri
Yukarı