GT 740M CS GO FPS Sorunu

Avastxp

Hectopat
Daha fazla  
Normal de FPS 70' den aşağı olmazdı. Şimdi belirli bir yerde durduğumda oyunda FPS bir 80 90 oluyor birden 38 35'lere düşüyor. Macunu yeni değiştirdim. Isı kontrolü yapıyorum oyunda maksimum 65 derece filan oluyor.
Ne yapmalıyım bu konuyu 2. defa açıyorum lütfen bir cevap gelsin.

Oyunun optimizasyonu git gide değişmeye başladı. Bu kartlar yavaştan yetmemeye başladı. Yeni gelen yılbaşı güncellemesi ile herkes de bu sorunlar başladı. En iyisi laptop değişimi

Benim daha kötü olan gtx 710 ekran kartımda hala 90 fps almam garip o zaman. sesin nasıl geleceğini kulaklık olarak ayarla, o zaman yüksek bir fps artışı olur.

Benim daha kötü olan gtx 710 ekran kartımda hala 90 fps almam garip o zaman. sesin nasıl geleceğini kulaklık olarak ayarla, o zaman yüksek bir fps artışı olur.
Neye göre 90 fps ama cbble da 5li combata girdiğin de mi yoksa overpass de baya smoke taktiğide falan mı? Anlık fps düşüşlerini hesaba katmanı öneririm ortalama değer tabi ki o civarda olur

Neye göre 90 fps ama cbble da 5li combata girdiğin de mi yoksa overpass de baya smoke taktiğide falan mı? Anlık fps düşüşlerini hesaba katmanı öneririm ortalama değer tabi ki o civarda olur
Anlık fps düşüşünde 70 fps'e düşüyor. (nuke'ta her zaman) Sorun bence adam hrtf with headphones ile oyun oynuyor. Eğer ses sistemini hoparlör ise hoparlör, kulaklık ise kulaklık seçerse çok daha iyi olur.

Son düzenleme:
Geçenler de yeni bir patch geldi 24 mb civarı o problemi çözdüklerini söylüyorlardı kendim girip hiç denemedim. Ama bence sistemi kullandığı çözünürlük ve ayarlara da paralel bunun içine nv da ayarları da dahil

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı