GT 740M laptop alınır mı?

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.

Almayı düşündüğüm laptop bu. Açıklamada yazılı kusur tahminimce anakart düzgün sabitlenmediğinden şasi yapıp kısa devreye düşmesinden kaynaklanıyor, anakartı düzgün bir şekilde sabitleyip menteşeyi de tamir edebilirim/ettirebilirim diye düşünüyorum.

Kullanım amacı işim için olacak. Zaman zaman tatile gittiğimde, zaman zaman masada oturmaktan bıkıp da uzanmak istediğimde işim amaçlı kullanacağım. Sistemde çalışacak uygulamalar sırası ile;
1- TorGuard
2- Shadow Defender
3- Discord
4- Skype
5- Chrome (En az 15 sekme)
6- Uzak Masaüstü.

Bazen bunalıp açıp 1-2 el TFT (Taktik Savaşları) oynamak isterim, bazen bunalır açıp YouTube üzerinden video izlemek isterim. Bütün bu ihtiyaçlarımı karşılar mı sizce? Fiyatı uygun mudur ayrıca. Eğer uygun ise ilan sahibine geç olmadan ulaşmak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu paraya güzel laptop ama inşallah bir sıkıntısı yoktur. Bir tanıdığa göstermek lazım. Samsunda bu paralara p4 sistemleri veriyoruz.

Tahminimce LoL'ü en düşük ayarlarda 140 FPS oynarsın. CS:GO 60-70 FPS oynatır. VALORANT 50-60 FPS oynatır. Bırak 15 sekmeyi 30 sekme bile açar. TFT'yi saymıyorum bile.

Bu paraya güzel laptop ama inşallah bir sıkıntısı yoktur. Bir tanıdığa göstermek lazım. Samsunda bu paralara p4 sistemleri veriyoruz.
P4 sistemler derken ne oluyor onlar acaba? İstanbul'da tanıdığım var almaya karar verisem bizzat yönlendirip kontrol ettireceğim.

Ram takviyesi kesinlikle yapılmalı. Onun dışında TFT vesaire açabilir.
8GB ram yeterli gelmez mi? Benim şu an kullandığım masaüstü sistemim de 8GB, aynı konuda bahsettiğim amaçlar doğrultusunda kullanıyorum.

Tahminimce LoL'ü en düşük ayarlarda 140 FPS oynarsın. CS:GO 60-70 FPS oynatır. VALORANT 50-60 FPS oynatır. Bırak 15 sekmeyi 30 sekme bile açar. TFT'yi saymıyorum bile.
Sistem oyun amaçlı kullanılmayacak zaten. Oyun oynamak istediğim zaman masaüstü sistemimi kullanırım, o zaman bütün bu yorumları baz alarak ilan sahibine ulaşıyorum ben?

P4 sistemler derken ne oluyor onlar acaba? İstanbul'da tanıdığım var almaya karar verisem bizzat yönlendirip kontrol ettireceğim.

8GB ram yeterli gelmez mi? Benim şu an kullandığım masaüstü sistemim de 8GB, aynı konuda bahsettiğim amaçlar doğrultusunda kullanıyorum.

Sistem oyun amaçlı kullanılmayacak zaten. Oyun oynamak istediğim zaman masaüstü sistemimi kullanırım, o zaman bütün bu yorumları baz alarak ilan sahibine ulaşıyorum ben?
p4'den kastım pentium 4.

O zaman kesinlikle ilan sahibi arkadaşa ulaşıp, arkadaşım aracılığı ile farklı bir sorunu olmadığını teyit ettirdikten sonra alıyorum bu cihazı. Teşekkür ederim herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı