GT 740M Sistem ile Kasmadan CS:GO Oynanır mı?

High komutu girili, fpsmax'ı daha önce girmiştim bir daha denerim.
Ben bu komutlar ile kendi fps mi 60 lardan 100 lere çıkardım boş alanlarda 100 görüyor benim bilgisayarım lakin fps_max komutunu her oyuna girdiğimde yazmam gerekiyor ufak bir ayarı vardı ama unuttum internetten araştırırsan bulabilirisin

Bu ekran kartını 2-3 yıl kullandım. CS:GO'da kasma yoktu fakat son dönemlerde Danger Zone'un falan da gelmesiyle birlikte CS:GO küçük de olsa performans düşüşleri yaşadı. En azından ben farkettim. En son 3 ay önce oynadım ve en düşük ayarlarda oynanabilir performans alabiliyordum.

Son düzenleme:
Yardımın için çok teşekkür ederim, o kodları nereden bulabileceğimi biliyorum, devir ağlar devri biliyorsunuz. [emoji4]
Ben bu komutlar ile kendi fps mi 60 lardan 100 lere çıkardım boş alanlarda 100 görüyor benim bilgisayarım lakin fps_max komutunu her oyuna girdiğimde yazmam gerekiyor ufak bir ayarı vardı ama unuttum internetten araştırırsan bulabilirisin

Bu ekran kartını 2-3 yıl kullandım. CS:GO'da kasma yoktu fakat son dönemlerde Danger Zone'un falan da gelmesiyle birlikte CS:GO küçük de olsa performans düşüşleri yaşadı. En azından ben farkettim. En son 3 ay önce oynadım ve en düşük ayarlarda oynanabilir performans alabiliyordum.
Bazı ayarları çok fazla kısmak kasmalara neden oluyor. Bunu deneme yanılma yöntemiyle tecrübe etmek gerekiyor. Nvidia denetim masasıyla da fazla oynamak bazı sistemlerde sıkıntılara neden oluyor. İzlenimlerim bu yönde. Sağolun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı