GT 920M sistem Skyrim Special Edition kaldırır mı?

Aorewia

Hectopat
Daha fazla  
Special Edition'un sistem gereksinimlerine baktım, 8 GB civarı RAM, benim kartımdan daha güçlü bir kart da istiyor. Lakin ben önceden korsan olarak SE oynuyordum, hiç sıkıntı da çıkarmadı yağ gibi akıyordu. Acaba korsan olduğu için SE yazıp yanına sadece DLC'leri mi verdi? Ona göre SE ya da normal versiyonu alacağım.

Özelliklerim:
GT 920M.
4 GB RAM.
i5-6200U.

Special Edition'un sistem gereksinimlerine baktım, 8 GB civarı RAM, benim kartımdan daha güçlü bir kart da istiyor. Lakin ben önceden korsan olarak SE oynuyordum, hiç sıkıntı da çıkarmadı yağ gibi akıyordu. Acaba korsan olduğu için SE yazıp yanına sadece DLC'leri mi verdi? Ona göre SE ya da normal versiyonu alacağım.

Özelliklerim:
GT 920M.
4 GB RAM.
i5-6200U.

Sanmıyorum sadece DLC'lerini verdiklerini.

Özelliklerim:
GT 920M.
4 GB RAM.
i5-6200U.

Ekran kartından memun musun aynı özelliklere yakın bir notebook alacağımda.

Ekran kartından memun musun aynı özelliklere yakın bir notebook alacağımda.
İyi niyetli düşünürsem 2015 sonrası oyunları oynatmıyor. Ha ama ağlatmıyor da. Zamanında taş gibi GTA 5 oynardım bu laptopla sonra o da sıkıntı çıkardı.
O zaman alayım zaten iade süresi var olmazsa iade ederim. Peki yakın zamanlarda indirim falan olur mu yoksa beklemeden alayım mı?

Özelliklerim:
GT 920M.
4 GB RAM.
i5-6200U.

Normal versiyonunu tavsiye ederim. 950m ile kastığını çok iyi hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı