GT 920MX düşük GTA 5 performansı

by_arif

Decapat
Benim bilgisayarım ASUS X541uv modeli laptop, bu bilgisayar YouTube'deki videolarına göre kasmıyor bir de sistem gereksinimlerine göre gayet yeterli fakat bana ait olan laptopta kasalar meydana geliyor. Format attım tüm driverları güncelledim hala düzelmedi ve benim bilgisayarımdan daha düşük bir sistem rahatça oynayabiliyor.

Sistem:

NVIDIA GT 920MX
4 GB RAM
Intel i5 6200U

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşünceniz çok yanlış konu sahibi. GT 940MX olabilir fakat işlemciniz U serisi işlemci. Intel U serici işlemcileri 8.nesilden sonra güçlendirdi eski nesil göre. İzlediğin videolarda eski ve oyuna sürekli güncellemeler gelmekte. İzlediğin videolarda kullanılan işlemci ne? FPS programı ile ölçme misiniz yok bilmem takılıyor diyorsunuz. Benimde seninkinden güçlü işlemci var CS:GO yüksek FPS alıyorum fakat üretici firmanın işlemci gücünün kısıtlamasından dolayı oyunu akıcı oynayamıyorum.

Sürekli düşük FPS mi alıyorsunuz? Yoksa ani FPS düşmeleri mi yaşıyorsunuz? Araç sürerken aniden donmalar yaşıyorsanız sorun RAM'den kaynaklı. Ayrıca oyun orjinal mi? Korsan ise en son güncellemeler yapılı olmalı.

Sürekli düşük FPS mi alıyorsunuz? Yoksa ani FPS düşmeleri mi yaşıyorsunuz? Araç sürerken aniden donmalar yaşıyorsanız sorun RAM'den kaynaklı. Ayrıca oyun orjinal mi? Korsan ise en son güncellemeler yapılı olmalı.
oyunum orjinal rami 8 gb yaparsam düzelir mi ?
Düşünceniz çok yanlış konu sahibi. GT 940MX olabilir fakat işlemciniz U serisi işlemci. Intel U serici işlemcileri 8.nesilden sonra güçlendirdi eski nesil göre. İzlediğin videolarda eski ve oyuna sürekli güncellemeler gelmekte. İzlediğin videolarda kullanılan işlemci ne? FPS programı ile ölçme misiniz yok bilmem takılıyor diyorsunuz. Benimde seninkinden güçlü işlemci var CS:GO yüksek FPS alıyorum fakat üretici firmanın işlemci gücünün kısıtlamasından dolayı oyunu akıcı oynayamıyorum.
Baktığım videoları laptopumun modelini yazarak araştırdım yani bütün özellikleri aynı ve benden daha kötü işlemcisi ekran kartı olan bir arkadaşım rahatlıkla oynuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı