GT 920MX düşük GTA 5 performansı

Sürekli düşük FPS mi alıyorsunuz? Yoksa ani FPS düşmeleri mi yaşıyorsunuz? Araç sürerken aniden donmalar yaşıyorsanız sorun RAM'den kaynaklı. Ayrıca oyun orjinal mi? Korsan ise en son güncellemeler yapılı olmalı.
bazen yüksek alıyorum bazen düşük sürekli düşük fps alma gibi bi durum söz konusu değil
Genel olarak belirttim. Bu RAM ve GPU ile bu oyun zor. GPU için yüksek ayarlarda +40 FPS olması imkansız.
ben sizin belirmek istediğinizi anladımda arkadaşımın işlemcisi yanlış hatırlamıyosam i3 6. nesil di onda bile bu sıkıntı olmuyor bende neden oluyor ona cevap bulmak için açtım konuyu belki bunun çözümü felan vardır diye çünkü eskidende bu konuyla aynı konuyu açanlar olduğu gözüme çarpıyor
Sürücüleri kendiniz mi güncellediniz yoksa program ile falan mı?
Sürücüleri ilk kendim güncelledim sonra sorun çözülmeyince programla güncelledim.
Genel olarak belirttim. Bu RAM ve GPU ile bu oyun zor. GPU için yüksek ayarlarda +40 FPS olması imkansız.
bir de yüksek ayarlarda değil düşük ayarlarda bile kasıyor amacım zaten bu pc ile yüksek ayarlarda oynamak değil
Ben Bilgisayarımın Fanını temzilettikten sonra gta 5 +50 Fps almaya başladım. Hani Bilmediğin Konu Hakkında Konuşmazsan Sevinirim Bide Kendinden Emin Konuşuyorsun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı