GT 940M, AC Odyssey kaldırır mı?

Yamete Kudasai

Kilopat
Makaleler
4
Zamanında Geforce NOW'dan oynuyordum ama süresi bitti. Ana hikayeyi bitirdim, sadece DLC'ler kaldı. Ben de eski laptopumda birkaç ayar ile oynayabilir miyim diye düşünüyorum.

Sistemim:
i5-4210M
8 GB RAM
GT 940M
Windows 10 Pro

En düşükte 30 üstü FPS verse yeter benim için, mümkün müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
720p en düşük ayarlarda 940M ile 23-25 FPS almış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX 1060 6 GB, 1080p yüksek ayarlarda dahi 60-65 FPS'i zar zor görüyor o oyunda, 720p low ayarlarda 30 FPS bile alamama ihtimaliniz yüksek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Resolution scale varsa çözünürlük daha da düşürülebilir ama görüntü berbat olacaktır. Son videoda oc yapılmış gibi.

Yeni oyunları çok düşük bilgisayarlarda ayarlarıyla oynayarak açabilen biri vardı Youtube'da. Bilen varsa bakabilir mi Odyssey için videosu var mı diye?

Bilgilendirme olsun diye yazıyorum. Ayarları en düşüğe alıp not defterinden bloom efektini kapatıp resolution modifier ayarını da %60'a çekerseniz anlaşılabilir bir kalitede 30 FPS üstü oynanıyor. Bu FPS'i de Fate of Atlantis DLC'sinin bölgesinde aldım yani sistemi en zorlayan yer.

Bilgilendirme olsun diye yazıyorum. Ayarları en düşüğe alıp not defterinden bloom efektini kapatıp resolution modifier ayarını da %60'a çekerseniz anlaşılabilir bir kalitede 30 FPS üstü oynanıyor. Bu FPS'i de Fate of Atlantis DLC'sinin bölgesinde aldım yani sistemi en zorlayan yer.
Bilgilendirme için teşekkürler dostum. :D O şekilde oyunun zevki olur mu bilmiyorum ama hikayesi yarıda kalmış kişiler ya da illaki oynayacağım diyen kişiler için kesinlikle faydalı. :D

Geri
Yukarı