GT210 ve Athlon X4 sistem GTA 5 kaldırır mı?

Elimde yedek ekran kartı olarak GT210 1GB var, bu akşam onu takarım ve deneme yaparım isterseniz?

Ciddi misiniz çok iyi olur GTA 5 yüklü ise deneyin bana testi söyleyebilir misiniz ayrıca zamanınız varsa 2, 1 saat gibi oynarsanız güzel olur asıl sonucu görürürüz :D

Ciddi misiniz çok iyi olur GTA 5 yüklü ise deneyin bana testi söyleyebilir misiniz ayrıca zamanınız varsa 2, 1 saat gibi oynarsanız güzel olur asıl sonucu görürürüz :D

Evet yüklü şu an :) Fakat akşam yapabilirim beklerseniz :) Yayına geçeceğim de :D

Bu bilgisayar 10 yıllık ve GT210'u 1 yıl önce aldım işlemcisini değiştirmedim hep aynıydı işlemcinin termal macunu erimiş olabilir ama diğer oyunları rahatça ses çıkartmadan oynatıyor GT210'un termali varmı bilmiyorum
Bu bilgisayar 10 yıllık ve GT210'u 1 yıl önce aldım işlemcisini değiştirmedim hep aynıydı işlemcinin termal macunu erimiş olabilir ama diğer oyunları rahatça ses çıkartmadan oynatıyor GT210'un termali var mı bilmiyorum.

Evet yüklü şu an :) fakat akşam yapabilirim beklerseniz :) yayına geçeceğim de :D

Discord kullanmıyorum nasıl ulaşabiliriz siz oynayıp yazabilirsiniz sadece :D

Bence GTA 5'e girmeden önce işlemci ve ekran kartının macunlarını bir değiştirin derim. Benimkiler bile 70 dereceleri çok rahat geçiyor GTA 5'te :)

Şu videoyu buldum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
işlemcisi benden biraz daha iyi fakat bu şekilde oynatıyor bir de ben grafikleri aşırı derecede düşüreceğim.
Bence GTA 5'e girmeden önce işlemci ve ekran kartının macunlarını bir değiştirin derim. Benimkiler bile 70 dereceleri çok rahat geçiyor GTA 5'te :)

Şu pandemi sürecinde hiçbir şey yapamıyorum macunu sıktırmasam olmaz mı ya.
Şu videoyu buldum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
işlemcisi benden biraz daha iyi fakat bu şekilde oynatıyor bir de ben grafikleri aşırı derecede düşüreceğim.

Ve videoda adamın grafikleri güzel gözüküyor normalde galiba

Şu videoyu buldum

Ve videoda adamın grafikleri güzel gözüküyor normalde galiba
En düşük grafik normal zaten hocam.

İşlemcinizin macunu kuruduysa aşırı ısınabilir ve sistemi mavi ekrana düşürebilir. Kolay bir şey zaten, macununuz varsa yapın derim. Macununuz yoksa da Arctic MX4 alın.

Geri
Yukarı