GT220 sistemde Windows 10 yavaş çalışıyor

• Konuyu başlatan Wyrux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 542
O işlemciye o ekran kartı? Ne yaşıyorsunuz hocam FURKAN AKMAN / RYZEN 5 5500 / RADEON RX 6700 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3600 MHZ DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI buyurun işlemciyi 5 5600 ile değiştirin en kral bilgisayar.

Hocam gerçi babam yapıyor bu işleri eski bilgisayar toplayıcısından ama kendisi değil de İzmir'deki arkadaşı bana özel sistem yapıyor (uzman)

Ama siz ailecek AMD ekran kartı kullanmak.

Ekran kartı AMD mi?

Asus Radeon RX470 Strix Gaming 4GB GDDR5 Ekran Kartı hocam bu​

AMD olduğunu yeni öğrendim

Babanız da anlamıyor sanırım bu işlerden yanlış anlamazsınız inşallah ama attığım sistem çok güzel bir sistem ve o topladığınız sistemin içinden geçer.

Aslında iyi anlıyor ama AMD olduğuna dikkat etmedi sanırım sistem güzel fakat 16 çekirdek işlemci lazım ben yoğun çalışıyorum bilgisayarda

Aslında iyi anlıyor ama AMD olduğuna dikkat etmedi sanırım sistem güzel fakat 16 çekirdek işlemci lazım ben yoğun çalışıyorum bilgisayarda.

Her şey çekirdek değil hocam oyun oynayacaksanız sonuçta o attığım sistem Windows 11 ile kullancaksınız zaten onun için tasarlanmış bir sistem bayağı da hızlı.

Aslında iyi anlıyor ama AMD olduğuna dikkat etmedi sanırım sistem güzel fakat 16 çekirdek işlemci lazım ben yoğun çalışıyorum bilgisayarda
Sistem tavsiyesi için yeni bir konu açın bence, ne iş yaptığınızı ve bütçenizi belirtin o yeni konuda.

Her şey çekirdek değil hocam oyun oynayacaksanız sonuçta o attığım sistem Windows 11 ile kullancaksınız zaten onun için tasarlanmış bir sistem bayağı da hızlı.

GTA 5 200 FPS rahat olur mu?

Sistem tavsiyesi için yeni bir konu açın bence, ne iş yaptığınızı ve bütçenizi belirtin o yeni konuda.

16 bin.

Yeni konular

Geri
Yukarı