GT301 sıvı soğutma önerisi

Coleer Master'i öneririm hele ki oyunlarda çok iyi performans veriyor

Bana da fotoğrafta çok hoş geldi gözüme.
Peki 550W PSU yeterli mi?
Diğer forumlara sordum sıvı soğutucunun PSU'yla o kadar da alakası olmuyor yeterli deniyor en baba kullanacağı 30W diyor ne diyorsunuz?

Aleykümselam müsait birazdan paylaşırım
Hocam çok güzel maşallah.. benim anakartım asus prime b660m-k modeli anakarttaki rgb soketi boş kasa ışıklarını kasanın tuşu ile değişebiliyorum sıvı soğutma ile bağlayabildiniz mi? Bir de ekleme yapmak istiyorum böyle bir bağlantım var ama kasada nereye bağlı çözemedim..

Dosya Ekleri

• 7F6703F9-3C2F-48E3-A906-AB2F1A18E473.jpeg
    7F6703F9-3C2F-48E3-A906-AB2F1A18E473.jpeg
    185,2 KB · Görüntüleme: 28
Hocam çok güzel maşallah.. benim anakartım asus prime b660m-k modeli anakarttaki rgb soketi boş kasa ışıklarını kasanın tuşu ile değişebiliyorum sıvı soğutma ile bağlayabildiniz mi? Bir de ekleme yapmak istiyorum böyle bir bağlantım var ama kasada nereye bağlı çözemedim..
dostum sıvı soğutmanı anakart üzerinden bağla. fan eklemesi yapacağın zaman kontrolcu üzerinden yaparsın. kasanın da aynı yanmasını istiyorsan düğmesine 10 saniye basılı tutarak anakatınla senkronize edersin

aynı durum bendede var hocam aynı anakart ama ne yapacağımı bilmiyorum :(

dostum sıvı soğutmanı anakart üzerinden bağla. fan eklemesi yapacağın zaman kontrolcu üzerinden yaparsın. kasanın da aynı yanmasını istiyorsan düğmesine 10 saniye basılı tutarak anakatınla senkronize edersin
hocam benim anakart b550m-k ve RGB desteği yok bu soğutucuyu alacağım ama hangi kablo nereye takılır bilmem yardımcı olabilir misiniz bir şekilde?

aynı durum bendede var hocam aynı anakart ama ne yapacağımı bilmiyorum :(

hocam benim anakart b550m-k ve RGB desteği yok bu soğutucuyu alacağım ama hangi kablo nereye takılır bilmem yardımcı olabilir misiniz bir şekilde?
fanların rgb aydınlatmalarını kutudan çıkan dönüştürücü ile kasanın sol kapak arkasında olan kontrolcüye takacaksın yani kalın kabloları. ince olanları cpu fan kısmına

Yeni konular

Geri
Yukarı