GT520M LOL kasma sorunu

Hkyinn

Kilopat
Geforce GT 520mx ekran kartım var. Lowda 60 FPS alması lazım. Ama 30 FPS bile alamıyorum oyundan. Just Cause 2'yi orta ayarlarda oynayabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun sabit 25 FPS de değil. Arada 150 FPS gördüğüm de oluyor. Ama sabit değil işte bir anda düşüyor 25 FPS'ye. Oyunu Nvidia ile açmıyor mu acaba? Öyle olsa nasıl 150 FPS oluyor arada anlamıyorum.

Oyun sabit 25 FPS de değil. Arada 150 FPS gördüğüm de oluyor. Ama sabit değil işte bir anda düşüyor 25 FPS'ye. Oyunu Nvidia ile açmıyor mu acaba? Öyle olsa nasıl 150 FPS oluyor arada anlamıyorum.

bir arkadaş teknik servise göndermişti, sonra parasını mı ne geri vermişler fanlarından birisi bozuk olduğu için.

bende eskiden hitman: absolution'ı rahatlıkla açıyordu, şimdi 10 dk sonra oynanmayacak düzeyde kasmaya başlıyor. her oyunda böyle, lol'ü gt520m ile değil anakartın ekran kartıyla açıyorum artık.

Yük altındayken 80 derece oluyor işlemci. Ama ekran kartı hep 70 derece civarında. Fan da bozuk değil sesi geliyor. Acaba artık eskimeye mi başladı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı