GT630 görüntü vermiyor

• Konuyu başlatan Rouxs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 99

Rouxs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba GT630 4 GB ekran kartı aldım ama görüntü alamıyorum. Eski AMD Radeon HD 8350'de görüntü alabiliyorum. Yeni ekran kartını söktüğümde anakarttan görüntü alabiliyorum ama takılıyken alamıyorum. Aldiğım ekran kartı çalışan sistemden söküldü.
Sistem özellikleri.
H81H3-M4 v1.0a anakart.
i5 4460 işlemci.
8x2 16 GB RAM.
Eski ekran kartı AMD Radeon HD 8350.
250w psu

@Recep Baltaş Hocam yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Merhaba GT630 8 GB ekran kartı aldım ama görüntü alamıyorum. Eski AMD Radeon HD 8350'de görüntü alabiliyorum. Yeni ekran kartını söktüğümde anakarttan görüntü alabiliyorum ama takılıyken alamıyorum. Aldiğım ekran kartı çalışan sistemden söküldü.
Sistem özellikleri.
H81H3-M4 v1.0a anakart.
i5 4460 işlemci.
8x2 16 GB RAM.
250W PSU.

@Recep Baltaş hocam yardımcı olur musunuz?

Recep amcan ayrıldı kendi başına işler peşinde, soruna gelirsek GT 630'un 8 GB versiyonu olduğunu sizden duyuyorum ayrıca yeni diye tabir ettiğiniz ekran kartı son derece berbat bir karttır.

Merhaba GT630 4 GB ekran kartı aldım ama görüntü alamıyorum. Eski AMD Radeon HD 8350'de görüntü alabiliyorum. Yeni ekran kartını söktüğümde anakarttan görüntü alabiliyorum ama takılıyken alamıyorum. Aldiğım ekran kartı çalışan sistemden söküldü.
Sistem özellikleri.
H81H3-M4 v1.0a anakart.
i5 4460 işlemci.
8x2 16 GB RAM.
250w psu

@Recep Baltaş Hocam yardımcı olur musunuz?
hocam uğraşmaya değmez bozuk almışsınız.

4 GB özür dilerim yanlış yazmışım peki bir fikriniz var mı?

Kusra bakmayın, eski ekran kartının Driver'ini DDU ile kaldırın.
Ekran kartını tekrar takın ve deneyin. Doğru monte ettiğinizden emin olun.

Çalışan sistemden söktük ya.

HD8350'nin laciverti o kart umarım çok para vermemişsinizdir.

Bu arada ekran kartının görüntü çıkışını kullanın, grafik birimi takılı iken anakarttan görüntü alamazsınız, tabii BIOS'tan multi monitör desteği açık değilse.

Yeni konular

Geri
Yukarı