GT730 kartı anakarta bağlayınca PC kapanıyor

MEnes54

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim ekran kartım var GT730 bunun güç girişi yok güç giriş soketi anakarta bağlı çıkarınca PC kapanıyor. Yeni ekran kartı aldım bunun da güç girişi var ve ona takamıyorum. Yardım edin.t

Arkadaşlar benim ekran kartım var GT730 bunun güç girişi yok güç giriş soketi anakarta bağlı çıkarınca PC kapanıyor. Yeni ekran kartı aldım bunun da güç girişi var ve ona takamıyorum. Yardım edin. T

Ekran kartı üzerinde kısa devre oluşmuş olabilir
Dediğin gibi güç soketi yok daha önceden kullandım çok zayıf bir kart

Hocam biraz daha açıklayıcı olur musunuz? Hiçbir şey anlamadım desem yanlış olmaz.
Ekran kartına güç girişi oluyor ya işte benimkinde yok onun yerine anakartta var ona bağlı yeni kart aldım onda güç girişi var onada takamıyorum uymuyor

Ekran kartı üzerinde kısa devre oluşmuş olabilir
Dediğin gibi güç soketi yok daha önceden kullandım çok zayıf bir kart
İlk başta soketi çıkarınca kapanmıyordu sadece ekran kartı kapanıyordu nasıl düzelir

Ekran kartına güç girişi oluyor ya işte benimkinde yok onun yerine anakartta var ona bağlı yeni kart aldım onda güç girişi var ona da takamıyorum uymuyor

Hocam PSU üzerinde 2 çeşit ekran kartı güç kaplosu vardır birisi 6 pin diğeri galiba 4 pin

Hocam PSU üzerinde 2 çeşit ekran kartı güç kaplosu vardır birisi 6 pin diğeri galiba 4 pin

İkisi aynı kablo bendeki

Yeni konular

Geri
Yukarı