GT730 kartı anakarta bağlayınca PC kapanıyor

MEnes54

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim ekran kartım var GT730 bunun güç girişi yok güç giriş soketi anakarta bağlı çıkarınca PC kapanıyor. Yeni ekran kartı aldım bunun da güç girişi var ve ona takamıyorum. Yardım edin.t

Benimkinde iki tane 4 pin var birleştiriyorum 8 pin oluyor ama ekran kartının soketine uymuyor
Güç slotu yok zaten 730'da. Anakarta bağladığın porttan elektrik alıyor. 38W ekran kartında ne güç portundan bahsediyorsun Allah aşkına? 75W'lere kadarlık ekran kartında güç portu olmadan anakarttan güç alabilir. Gerek olmaz.

Orada biri takılı biri boşta ikisinde 4 pinli

Dosya Ekleri

• IMG_20230927_212521.jpg
    IMG_20230927_212521.jpg
    234,1 KB · Görüntüleme: 11
Güç slotu yok zaten 730'da. Anakarta bağladığın porttan elektrik alıyor. 38W ekran kartında ne güç portundan bahsediyorsun Allah aşkına? 75W'lere kadarlık ekran kartında güç portu olmadan anakarttan güç alabilir. Gerek olmaz.
Hocam bende ondan bahsediyorum 730 da yok yeni ekran kartı aldım onda var onada uymuyor

Hocam bende ondan bahsediyorum 730 da yok yeni ekran kartı aldım onda var onada uymuyor
Aldığın ekran kartı nedir? Bu portlar evrenseldir. Her cihaz için aynıdır. (Çok üst düzey değilse veya çok çok eski değilse) Resim atarsan daha sağlıklı olacaktır. Portu ve kabloyu.

Geri
Yukarı