GT730 sistem toplama

Ek olarak Kingston A400 1.5 senede sağlığını %81'e düşmekle kalmayıp random r/W hızı 3MB/S indi rezalet.

Başka bir konunun mesajını alıntıladım.
O SSD'yi pek önermiyorlar.
Sorun yaşamak istemiyorsanız Samsung'un SSD'lerine bakabilirsiniz.

Ryzen 3 3200 G'yi gösterdiğiniz site dolandırıcı sitesi.Nereden alabilirim?
Stoğu olan biryerden.
Ryzen 3 3200G Yerine Ryzen 5 2400G kullanabilir miyim?

Son düzenleme:
Toplam 2379TL uzay montaj kullanın bir süreliğine. İleride güzel bir dış kasa ile güzelleştirirsiniz. Günlük kullanımlara yeter oyunlardada yeterli olur ama tek 8 GB yüksek oyunlar için yetmez APU sistemler gücünü RAM'den alır ileride bir 8 GB daha eklemeniz daha iyi olur. R5 2400G içindeki ekran kartı Vega 11'dir 16 GB RAM ile kullanıldığında RX550'yi geçer.

Toplam 2379TL uzay montaj kullanın bir süreliğine. İleride güzel bir dış kasa ile güzelleştirirsiniz. Günlük kullanımlara yeter oyunlardada yeterli olur ama tek 8 GB yüksek oyunlar için yetmez APU sistemler gücünü RAM'den alır ileride bir 8 GB daha eklemeniz daha iyi olur. R5 2400G içindeki ekran kartı Vega 11'dir 16 GB RAM ile kullanıldığında RX550'yi geçer.
Kasa olarak ne önerirsiniz Sonradan almam için. Max 300 TL

Kasa olarak ne önerirsiniz sonradan almam için. Max 300 TL.

Şu an darkflash Pollux kasa stokta yok onun stoğu gelirse onu alın 350TL civarında oluyor mükemmel bir kasa. Şahsen 5000TL sistem önerilerinde bile o kasayı koyuyordum çünkü çok iyi ve ucuz bir kasa linkini bırakayım.

Şu an darkflash Pollux kasa stokta yok onun stoğu gelirse onu alın 350TL civarında oluyor mükemmel bir kasa. Şahsen 5000TL sistem önerilerinde bile o kasayı koyuyordum çünkü çok iyi ve ucuz bir kasa linkini bırakayım.
Bu kasa olabilirmi peki?

Geri
Yukarı