GT730 sistemde televizyonda Valorant oynarken kasıyor

Sizdeki ekran kartı GDDR5 versiyonu mu? O ekran kartı piyasada genel olarak DDR3 olarak geziyor ve aşırı düşük performansa sahip. Kendimden biliyorum bizzat test ettim.
Hayır, DDR3 versiyonu bendeki. i5-4460 3.2 GHz ve 4 GB DDR3 RAM varken aldığım değerlerdi onlar bir de. RAM yüzünden drop oluyordu arada sadece. Onu da güncelleyince güzel oldu. İşlemcinin etkisi çok büyük.

Hayır, DDR3 versiyonu bendeki. i5-4460 3.2 GHz ve 4 GB DDR3 RAM varken aldığım değerlerdi onlar bir de. RAM yüzünden drop oluyordu arada sadece. Onu da güncelleyince güzel oldu. İşlemcinin etkisi çok büyük.

Büyükte monitor de gayet iyi FPS veriyor ama televizyon çok büyük olup da 4K oldugu ıcın mı bılmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyükte monitor de gayet iyi FPS veriyor ama televizyon çok büyük olup da 4K oldugu ıcın mı bılmıyorum.
GT 730, 720p çözünürlükte oynamak için anca yeten bir kart. Bunun 3-4 katı olan 4K çözünürlükte oynamayı denerseniz elbette FPS'iniz bir hayli düşer. Eski FPS değerinizi istiyorsanız televizyondan oynarken çözünürlüğü monitörünüzün çözünürlüğüyle aynı yapmalısınız. Böyle yapınca da FPS'iniz artar ancak devasa ekrana az piksel koyulacağı için oyununuz bulanıklaşır.

Hocam telefonu bile televizyona yansıtınca kasmalar, görüntü bozukluğu oluyor. Bide ekran kartınız Valo'yu 200fps açması imkansız, yada size öyle geliyor, televizyonda 10-20 olması normal. HDMI ile bağlarsanız monitörde aldığınızı alırsınız fps olarak fakat eski bir kart.

Hocam telefonu bile televizyona yansıtınca kasmalar, görüntü bozukluğu oluyor. Bir de ekran kartınız Valorant'yu 200FPS açması imkansız, ya da size öyle geliyor, televizyonda 10-20 olması normal. HDMI ile bağlarsanız monitörde aldığınızı alırsınız FPS olarak fakat eski bir kart.

Aynen telefonu da televızyona yansıttıgımda kasıyor.

Denedim ama ayarlanmıyor kapalı ayarlama kıtlenmıs.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı