GTA 3 remake söylentileri

GTA 3 remake düşünsenize. Ufff.

Liberty City'i günümüz grafikleriyle günümüz oynanışıyla görmek çok iyi olurdu. Ana karakterimiz konuşmuyordu mesela o zamanlar bunu yapmamışlardı ama şu an yapabilirler. Mesela hikaye de bazı kısımlar vardı spoiler olduğu için söyleyemeceğim o kısımlarda claude konuşmadığı için hikayeyi pek bize yansıtamıyordu sadece ayak işçisi gibi gözüküyordu. Oyunda motor helikopter vb araçlar yoktu bunların gelmesi güzel olurdu oyundan silinen karakterler ve görevler vardı bunları geri getirebilirler. GTA 5 assetlerini kullanarak bir remake yapılsa çok iyi olurdu.

Liberty City'i günümüz grafikleriyle günümüz oynanışıyla görmek çok iyi olurdu. Ana karakterimiz konuşmuyordu mesela o zamanlar bunu yapmamışlardı ama şu an yapabilirler. Mesela hikaye de bazı kısımlar vardı spoiler olduğu için söyleyemeceğim o kısımlarda claude konuşmadığı için hikayeyi pek bize yansıtamıyordu sadece ayak işçisi gibi gözüküyordu. Oyunda motor helikopter vb araçlar yoktu bunların gelmesi güzel olurdu oyundan silinen karakterler ve görevler vardı bunları geri getirebilirler. GTA 5 assetlerini kullanarak bir remake yapılsa çok iyi olurdu.
Umarım böyle bir şey olur. Gerçekten ne Vice City ne de San Andreas. Ben sadece GTA 3 istiyorum. Nolur remake olsun.

Remake değil de Remastered geliyor. Hatta Rockstar Games Instagram hesabından paylaştı. GTA SA Vice City ve GTA 3 oyunlarına Remastered geliyor.

Remake değil de Remastered geliyor. Hatta Rockstar Games Instagram hesabından paylaştı. GTA SA Vice City ve GTA 3 oyunlarına Remastered geliyor.

Remastered olduğu kesin değil modern ve klasik oynanışı bir arada olacak. Ek olarak oyun motoru değişiyor Remastered oyunlarda oyun motoru değişmez diye biliyorum.

Direk GTA 4 haritası ile yapsalar bile olur bence zaten Liberty City'nin HD hali. Sadece birkaç değişiklik yapmaları lazım.
GTA 4 benim serinin en sevdiğim oyunu. Ve Liberty City, GTA'da en sevdiğim şehir. Böyle bir şey olursa ve yine o karanlık atmosferi bize verirlerse çok daha iyi olur. Çoğu insan GTA 4'ü bu yüzden sevmiyor ama ben sırf bu yüzden GTA 4'e aşığım. O soğuk havası, karanlık atmosferi, mükemmel olur GTA 3'e de yansıtırlarsa.

Oyun motorunun değiştiğini bilmiyordum. O zaman daha da iyi olmaz mı?

Bilmiyorum daha bir oynanış videosu ve ekran görüntüsü bile göremedik.

GTA 4 benim serinin en sevdiğim oyunu. Ve liberty City, GTA'da en sevdiğim şehir. Böyle bir şey olursa ve yine o karanlık atmosferi bize verirlerse çok daha iyi olur. Çoğu insan GTA 4'ü bu yüzden sevmiyor ama ben sırf bu yüzden GTA 4'e aşığım. O soğuk havası, karanlık atmosferi, mükemmel olur GTA 3'e de yansıtırlarsa.

GTA 4 San Andreas'dan sonra çıktığı için tepki aldı bence. Belirli bir bütçeyle yapılmış bir oyundu GTA 4 hem oynanışa çağ atlatıp hem de San Andreas açık dünyası yapmaları beklenilemezdi zaten. Ki GTA 5'de bile San Andreas açık dünyasını geçemedi Rockstar Games.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı