GTA 6'nın Bu Hafta Duyurulacağı Söylentileri Var!

Umut000

Hectopat
Önemli haberleri ve sızıntılarıyla tanınmış biri olarak, bu hafta duyurunun yapılacağını iddia ediyor; umarım doğru çıkar!

Jason Schreier:
SON DAKİKA: Bloomberg News'e konuşan kaynaklar, Rockstar'ın Grand Theft Auto VI'yı bu hafta içinde duyurmayı planladığını ve Aralık ayında bir fragman yayınlayacağını söyledi. Gezegendeki en çok beklenen video oyunu yakında ortaya çıkacak:

1699422543602.png

Ben heyecanlanmamayı tercih ediyorum.

Duyurulmasına niye bu kadar takıyorsunuz ki? Duyurulan oyun anında mı çıkıyor? Yeterince büyük firmaların erkenden duyurup hızlıca çıkarmaya çalışıp daha aylarca üzerinde çalışılması gereken oyunları piyasaya sürmeleri yetmedi mi? Adamlar hazır olduğunu düşündüklerinde çıkarırlar.

Duyurulmasına niye bu kadar takıyorsunuz ki? Duyurulan oyun anında mı çıkıyor? Yeterince büyük firmaların erkenden duyurup hızlıca çıkarmaya çalışıp daha aylarca üzerinde çalışılması gereken oyunları piyasaya sürmeleri yetmedi mi? Adamlar hazır olduğunu düşündüklerinde çıkarırlar.
Kimse bir şey diyen yok ki sadece duyuru olacağını haber veriyoruz ve çoğu bekleyen var.

Kimse bir şey diyen yok ki sadece duyuru olacağını haber veriyoruz ve çoğu bekleyen var.

Sanki alabileceğiz Steam dolarada geçiyor boşuna hayal kurmayın Amerika'da fiyat neyse bizde de fiyat o olur rockstar‘ın yerel fiyatlandırma yapmayacağını hepimiz biliyoruz :)

Birisi haber verse eyvallah. Ne zaman bir "gelişme" olsa herkes konu açma derdinde.

Birisi haber verse eyvallah. Ne zaman bir "gelişme" olsa herkes konu açma derdinde.

Gönderi açarken sayfaları yeni yapıp baktım benden başka kimse yapan olmayınca göneri açtım yoksa haberi biri açsaydı görüp açmazdım.

Geri
Yukarı