GTA 3 remake söylentileri

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar sosyal medyada gezerken denk geldim sizce doğru olabilir mi? GTA 3 benim en sevdiğim GTA oyunu olduğu için bu habere çok heyecanlandım. Eğer gerçekten Rockstar Games GTA 3 Remake yapıyorsa sizce nasıl bir oyun olur? Biliyorsunuz GTA 3 de ana karakterimiz Claude konuşmuyordu, eğer yine konuşmazsa günümüz oyunlarına göre biraz sönük kalabilir karakter olarak bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ayrıca oyunda motosiklet, helikopter vb birkaç araç daha yoktu bunlar kesinlikle gelir bence. Hikayesel anlamda da açık dünya elementleri anlamında da kesinlikle değişiklikler yapacaktır Rockstar Games. Tabi daha böyle bir olayın olduğu kesin değil sanki oyun duyuruldu kesinlikle çıkacak gibi konuştum biliyorum ama en sevdiğim oyunlardan biri olduğu için biraz heyecanlıyım dediğim gibi.

Dosya Ekleri

• Gta 3 Remake.PNG
    Gta 3 Remake.PNG
    530,9 KB · Görüntüleme: 344
  • Gta 3 Remake 1.PNG
    Gta 3 Remake 1.PNG
    521,5 KB · Görüntüleme: 339
  • Gta 3 Remake 2.PNG
    Gta 3 Remake 2.PNG
    446,8 KB · Görüntüleme: 338
Son düzenleme:
Gelmez hocam GTA londona gelseydi belki gelirdi.
Rockstar hiçbir oyunununa remake getirmedi, getirmez, getirmeyecek.
Gelsede çok devasa bir şey yaparlar grafikte.
En az 3070 Ti falan isterler bana göre.

Öyle bir şey yaparsa para kazanamaz. 3070 Ti ve denkleri tüm dünya genelinde ulaşılması zor kartlar.

Yani hocam bu Rockstar her şey beklenir.
Zaten adamların para kaynağı RDR2 ve GTA 5 GTA 3 remake batsa...inde bile olmaz Rockstar'ın.

Öyle bir şey yaparsa para kazanamaz. 3070 Ti ve denkleri tüm dünya genelinde ulaşılması zor kartlar.
Anlamadım neden böyle söylediğinizi GTA 3 çok daha bilinen ve sevilen bir oyun GTA london diye bir oyun olduğunu bilmeyen fazla insan var.

Ben misal verdim GTA vc de olur san da olur 4 de olur.

Yani hocam bu Rockstar her şey beklenir.
Zaten adamların para kaynağı RDR2 ve GTA 5 GTA 3 remake batsa...inde bile olmaz Rockstar'ın.

Söylentiler bana mantıklı geldi şu an birçok oyun firması remake yapmaya başladı Rockstar Games'in yapmaması için hiçbir sebep yok.

Hadi diyelim ki öyle bir şey var (stok biz ve bizim gibi gelişmekte olan ülkelerde yok)
Rockstar bugüne kadar yapmadı yapmaz.

Söylentiler bana mantıklı geldi şu an birçok oyun firması remake yapmaya başladı Rockstar Games'in yapmaması için hiçbir sebep yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı