GTA 3 remake söylentileri

Olur ya da olmaz. Ekim ayında hepsi belirlenmiş olur. GTA 3 remake çıkarsa diğerleri de çıkar hatta lcs ve vcs bile çıkar ama konsollara. :)

Çıkmazsa da bir gün çıkmak zorunda kalacak.

Take Two bu sene 3 tane Remake Remastered veya port duyurucakmış GTA 3 içinde 20.yıla özel bir şeyler yapacaklar. Remake olabilir ama kesin bir şey yok daha.

RDR2'nin içerisinde RDR1'in haritası mevcut buna rağmen RDR1 genişleme paketi bile duyurulmadı. Düşün harita, hikaye, oyun hazır buna rağmen yapmıyorlar. Gidip zaten döneminde firmayı parlatmış oyuna remake yapacaklarını hiç zannetmiyorum. Bunun yerine terk ettikleri Max Payne serisine yeni bir oyun yapsalar çok güzel olur tahminim 2023'te GTA6 duyurulur 2024 sonunda çıkar. Devamında 5-6 sene oyun görmeyiz.

RDR2'nin içerisinde RDR1'in haritası mevcut buna rağmen RDR1 genişleme paketi bile duyurulmadı. Düşün harita, hikaye, oyun hazır buna rağmen yapmıyorlar. Gidip zaten döneminde firmayı parlatmış oyuna remake yapacaklarını hiç zannetmiyorum. Bunun yerine terk ettikleri Max Payne serisine yeni bir oyun yapsalar çok güzel olur tahminim 2023'te GTA6 duyurulur 2024 sonunda çıkar. Devamında 5-6 sene oyun görmeyiz.

Take Two 3 tane Remake veya Remastered duyurucak. Red Dead Redemption Remake bekliyorum şahsen, John Marston hazır harita hazır sadece Meksika eksik.

Take Two 3 tane Remake veya Remastered duyurucak. Red Dead Redemption Remake bekliyorum şahsen, John Marston hazır harita hazır sadece Meksika eksik.
Meksika'yı çıkarsalar da olur. Eğer RDR1 için bir adım atılacaksa bana bunu Remake olarak değil RDR2'nin içerisinde DLC olarak sadece ana hikayesini görürüz gibi geliyor.

Şahsen GTA 3 yerine RDR1 remake'i tercih ederdim. RDR2'nin başarısından sonra deli gibi satacaktır zaten, R*'ın da işine gelir.
Meksika'yı çıkarsalar da olur. Eğer RDR1 için bir adım atılacaksa bana bunu Remake olarak değil RDR2'nin içerisinde DLC olarak sadece ana hikayesini görürüz gibi geliyor.
RDR2'ye DLC beklemeyin.

Şahsen GTA 3 yerine RDR1 Remake'i tercih ederdim. RDR2'nin başarısından sonra deli gibi satacaktır zaten, r*'ın da işine gelir.

RDR2'ye DLC beklemeyin.

GTA 3 Remake aralarında en muhtemel olanı 20.yıla özel bir duyuru yapacaklarını söylediler ve Remake haberleride çıkıyor şahsen hem GTA 3 hem Red Dead Redemption Remake'i tercih ederim.
Keşke Grand Theft Auto: Vice City oyununun "Remastered" versiyonu gelse...

Remastered gereksiz geliyor bana özellikle 20 yıllık bir oyuna. Mekanikler eski olduktan sonra grafikleri iyi olsa ne yazar?

Son düzenleme:
Remastered gereksiz geliyor bana özellikle 20 yıllık bir oyuna. Mekanikler eski olduktan sonra grafikleri iyi olsa ne yazar?
Hocam, o şekilde değil. Call of Duty: Modern Warfare 2'nin Remastered versiyonunu yaptılar, mesela. Remastered'dan ziyade, Vice City'nin GTA V'deki San Andreas gibi yeniden yapılması güzel olurdu, bence...

Hocam, o şekilde değil. Call of Duty: Modern Warfare 2'nin Remastered versiyonunu yaptılar, mesela. Remastered'dan ziyade, Vice City'nin GTA V'deki San Andreas gibi yeniden yapılması güzel olurdu, bence...

Modern Warfare 2'nin oynanışının ve mekaniklerinin hala gideri var ama GTA 3, Vice City, San Andreas gibi oyunların remake e ihtiyacı var.

Muhtemelen Gta Vice City remake filan olmaz.
Gta 6 Vice City'de geçecek. Gta 6, Gta Vice City'nin 20.yılanda çıkabilir. 2024

Ben Gta 3 Remake isterdim.
RDR 1 Remake de güzel olur.

Gta Vice City Remake gelmesin Gta 6 Vice City'de geçsin.
Modern Warfare 2'nin oynanışının ve mekaniklerinin hala gideri var ama GTA 3, Vice City, San Andreas gibi oyunların remake e ihtiyacı var.
Claude remake'de konuşsa güzel olur.

Geri
Yukarı