GTA 4 %70 indirime girdi!

Eğer CS'den iyi bir item düşerse hiç beklemeden alırım. The Forest'ı AdımPara'dan aldığım 20 TL'lik kodla almıştım. Bu gidişler GTA 4 bile 100 TL'yi geçecek.

Ben sırf nasıl bir oyun olduğunu görmek için internet kafede oynamıştım menüsü falan arayüzü berbat Vice City ve San Andreas'dan çok farklı oynanış olarak gerçekçiliğe önem vermişler araba fizikleri gerçekçi yanlış hatırlıyor olabilirim fakat optimizasyon sorunu var diye hatırlıyorum hikayesini duymadım hiç sanırım sokak çete uyuşturucu tarzı bir şey emin değilim bilmiyorum. Sonuç olarak zaten hep bu fiyatlara düşüyor bence değmez.
Hocam gta 4 hakkında konuştuysanız söyledikleriniz yanlış. Uyuşturucu Vice city'nin konusu. Çete ise gta san andreas'in. Gta 4'ün konusu mafya. Gta 5 konusu ise herkesin bildiği gibi para, soygun. Dayımın oğlu oynuyordu gta 4. Optimizasyon sorunu yoktu.

Alınır. GTA 5 gibi hikayesi çöp değil en azından.
Gta 5'in hikayesi gayet iyi bence. Hiç oynamayanlar oyunun hikayesine laf atıyorlar. Oyunun hikayesini 7-8 kez bitirmiş biriyim. Oynadıkca oynayasın geliyor hikayeyi hiç sıkılmıyorsun. Gta 5 i akıllarına velet oyunu olarak kazımışlar.

Gta 5'in hikayesi gayet iyi bence. Hiç oynamayanlar oyunun hikayesine laf atıyorlar. Oyunun hikayesini 7-8 kez bitirmiş biriyim. Oynadıkca oynayasın geliyor hikayeyi hiç sıkılmıyorsun. Gta 5 i akıllarına velet oyunu olarak kazımışlar.

Bende bitirdim. Hikayeli oyun oynamamışsın ne diyebilirim ki...

Bende bitirdim. Hikayeli oyun oynamamışsın ne diyebilirim ki...
Bu işler zevk meselesi aslında. Mesela ben gta 4 de normal oynamayı severim ama hikayesini sevmem.
@Death_9 buyurun? Gülmek yerine sıkıntınızı söyleyin.
Gözardı edilmesi gereken bir arkadaş daha var sanırım. Sorumuza bile güldü.

Son düzenleme:
@NipponChemiConKYCap hikayeli oyunların en babalarını oynadım. Ancak GTA V'in hikayesinin hala iyi olduğunu düşünüyorum. Çok vurucu, etkili değil ancak GTA IV gibi de yapmacık değil.

Yapmacık değil bence hikaye güzel de bir tık klişe sadece bu klişenin bir GTA oyununa yedirilmesi iyi süreklide Amerikan çetesi, mafyası, rüyası olacak değilya: D

Geri
Yukarı