GTA 4 Alınır mı?

GTA 4 bir efsanedir dostum. Ayrı bir atmosferi var bunları yazarken bile onu ilk yüklediğim gün gözümde canlanıyor. İlk GTA 4 yüklerken 3 saat başında beklediğimi bilirim yüklenmesi için.

Alma diyen arkadaş oynamamış herhalde. GTA 4 çok güzel ve eğlencelidir. Tek eksi yönü optimizasyon sıkıntısı o da sistemin iyiyse sıkıntı yaşamazsın. İndirimli fiyatı da çok cazip oluyor.
Birkaç defa %100 olarak bitirdim oyunu. Gerçekten güzel değil. Sırf GTA serisini komple bitirmek için oynadım. Sana göre eğlenceli olabilir zevkler tartışılmaz.

GTA IV bence daha iyi bir oyun. Ayrıntı olarak ise kesinlikle GTA V'den daha iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTA IV bence daha iyi bir oyun. Ayrıntı olarak ise kesinlikle GTA V'den daha iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu ve bunun gibi videolardan özendim zaten :D

GTA 4'ü hiç oynamadım ve GTA 5'ten daha iyi olduğunu çok kişiden duydum, videolardan vs. gördüm ancak kararsızım. Alınır mı sizce oyun (tabii ki indirimli fiyatına alırım. Ya indirim beklerim ya da başka bir siteden alırım)?
GTA 4 alınır mı? - Tabi ki alınır. GTA 5 oyunundan hikaye olarak çok önde. Çıktığı yıl 2008 o zamanlarda bilgisayarı GTA 4'ü açan arkadaşımıza kral gözüyle bakardık. GTA 5 ise GTA Online dan para kazanıyor. Oyun için hikaye DLC si bile söz verilmesine rağmen çıkmadı. Şimdiki oyunlar hikayeyi ikinci plana atıyor. GTA 4 öyle mi? Bir ağırlığı var GTA 4 ün. Oyun tek kelimeyle Amerikan rüyasının içinden geçti:).

@Borsa Sincabı oyunun optimizasyon bozukluğunu anlamadıysanız size sözüm yok. Çok yüksek sistemlerde bile sağlıklı çalışmıyor. Steam Community :: Guide :: GTA IV Performance Optimization - A simple three steps guide

Uyunun uptimizasyon buzukluğunu anlamaduysanız siyze söyzüm yuk. Ya kardeşim yüksek sistem diyorsun da benim arkadaşım var RX 560, R3 1200 AF ile kasmadan yüksekte oynuyordu çok mu yüksek sistem? Yüksek sistem derken Radeon HD 5500 4 GB RAM Core2 Duo E6600'den bahsetmişsinizdir.
Hatta ben o ekran kartı ile Radeon HD 5500 i5 2410M ve 6 GB RAM ile kasmadan yüksekte oynuyordum :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı