Oyun GTA 4 & Episodes From Liberty City Steam'de 32,70 TL

Bir tek bende mi sorun olmadı bilmiyorum ama bu oyunu -bana kalırsa- en iyi GTA oyunu yapan şey karanlık temasının samimi ve çekici gelmesiydi. Konu içine bırakılan yamaya tıkladığımda oyunu parlaklaştırıp renklendirdiğini gördüm. Ben bu oyunu asla öyle oynamazdım.

Merhaba arkadaşlar. GTA IV: The Complete Edition şu anda Steam'de 109 TL'den 32,70 TL'ye düşmüş bulunmakta. 10 gün sonra indirim bitecek. Böyle bir oyunu mutlaka alın. Ben de önceden oynamamıştım, bitirememiştim. Şimdi aldım ve mutlaka oynayacağım.
Optimizasyon sorununu düzeltmek için de classic Edition modu: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2939447801
Bu mod PS'teki grafikleri, ışıklandırmaları, animasyonları oyuna getirerek günümüz sistemlerinde düzgün çalışmasını sağlıyormuş.

Almayi dusunuyorum multiplayer vs oyaniyor mu roleplay SA:MP vs.

Almayi dusunuyorum multiplayer vs oyaniyor mu roleplay SA:MP vs.
Onu bilmiyorum maalesef hocam ama Steam GTA 4 rehberlerinde nasıl oynanacağına dair bir konu paylaşılmış. Bakabilirsiniz buna.

Bir tek bende mi sorun olmadı bilmiyorum ama bu oyunu -bana kalırsa- en iyi GTA oyunu yapan şey karanlık temasının samimi ve çekici gelmesiydi. Konu içine bırakılan yamaya tıkladığımda oyunu parlaklaştırıp renklendirdiğini gördüm. Ben bu oyunu asla öyle oynamazdım.
PS versiyonunu modlayarak optimizasyonu düzeltmek için PC'ye taşımışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı