Oyun GTA 4 & Episodes From Liberty City Steam'de 32,70 TL

Öncelikle merhaba. GTA 4 gibi bir oyunu bu fiyata kesinlikle almanızı tavsiye ederim. Mod paketi bana ait paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Vulkan bazı kişilerde sorunlar yaratabiliyor. Çözünürlük degistirememe gibi. Mod paketinde videolarda gördüğüm gibi X32 Vulkan dosyasını kullandım. Ancak bazı kişilerde uyumsuzluk yarattı. Bunu çözmek için Vulkan'ı tekrar indirip X64 dosyasındaki d3d9.dll ve dxgi.dll dosyalarını oyununuzun olduğu yere atıp dosyaları değiştirebilirsiniz. Ancak bazı kişilerde bu da sorun yaratıyor. Sizde de tekrar sorun yaratırsa d3d9.dll ve dxgi.dll dosyalarını silip oynayabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim.

Öncelikle merhaba. GTA 4 gibi bir oyunu bu fiyata kesinlikle almanızı tavsiye ederim. Mod paketi bana ait paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Vulkan bazı kişilerde sorunlar yaratabiliyor. Çözünürlük degistirememe gibi. Mod paketinde videolarda gördüğüm gibi X32 Vulkan dosyasını kullandım. Ancak bazı kişilerde uyumsuzluk yarattı. Bunu çözmek için Vulkan'ı tekrar indirip X64 dosyasındaki d3d9.dll ve dxgi.dll dosyalarını oyununuzun olduğu yere atıp dosyaları değiştirebilirsiniz. Ancak bazı kişilerde bu da sorun yaratıyor. Sizde de tekrar sorun yaratırsa d3d9.dll ve dxgi.dll dosyalarını silip oynayabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim.
Hocam ben sizin modunuzu yükledim ancak pek bir fark olmuş gibi göremedim? Çok çok az bir FPS artışı oldu ve renk paleti hala aynı görünüyor. Benden kaynaklanan bir şey mi acaba?

Normal GTA 4'ü renk paleti olarak orijinalini bozmadan ışıklandırmasını geliştiren bir mod yükledim. Modun ismi SweetAutumn. Siz farklı bir atmosfer modu yükleyebilirsiniz. Ancak TLAD ve TBOGT eklentilerine bakarak farkı görebilirsiniz. TLAD eklentisinde orijinalinde sarı bir atmosfer hakimdi. FPS artışı olarak da sadece vulkan kullandım. Siz ayrı olarak oyunu optimize etme yöntemlerine bakabilirsiniz. Başlatma seçenekleri vs. Belkide x64 vulkan kurmalısınızdır. Tam emin değilim. Aşağıda bulunan videodaki yorumlara bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaptığım değişiklikler de steam sayfasında detaylı olarak yazıyor. Ufak değişiklikler ancak bana göre önemli değişiklikler. Ekran görüntülerine bakabilirsiniz. Steam sayfasındaki öneriler kısmında yazanları da yapmanızı öneririm.

Almayi dusunuyorum multiplayer vs oyaniyor mu roleplay SA:MP vs.

Geri
Yukarı