GTA 4 neden sevilmedi?

Arkadaş kaç yaşındasın sen? Her yapıt çıktığı zamanın ölçütlerine göre değerlendirilir. GTA 4 bütün oyun otoriteleri ve saygın kuruluşlar tarafından birçok özelliği ile 5 yıl, bak 5 yıl önce çıkmasına rağmen GTA V'in ötesinde. O kadar satmasının en büyük nedeni zaten GTA Online. Emin ol GTA Online GTA IV'de çıksaydı GTA VI yerine GTA V bekliyordu insanlar. Saydığın bütün maddelerde GTA IV V'den çok daha iyi. Bir şeyin çok oynanması onu daha iyi yapmaz. Gir YouTube'a bak, çok kötü şarkılar milyarlarca, yüz milyonlarca dinleniyor. GTA V çok iyi evet, ancak IV en iyi GTA oyunu (çıktığı zamana göre adam gibi değerlendirildiğinde özellikle).

Zamanına göre mi değerlendirilmeli kendine gel türko GTA 4 çıktığında senin onu oynayabilecek bilgisayarın bile yoktu kusura bakma oyunlar o günün değil bu günün şartlarına göre değerlendirilir zira GTA4'ten önce çıkan ama hala günümüzde oynasan sıritmayacak oyunlar var oyunları çıktığı gününe göre değerlendirmek nostaljik duygularla yaklaşmaktan öteye gitmez.

Yeni oynayıp bitirdim... Kimse kusura bakmasın ama bu oyun yılımıza göre çok eskimiş. Hala gideri var oynatıyor ama eskimiş... inanılmaz animasyon hataları... özellikle oyunun son bölümünde helikoptere atlama sahnesinde bir bug var çözmek günlerimi aldı. hikayesi güzel ama o kadar işte. 2008' e göre devrim niteliğinde orası ayrı. ve hatırlıyorum GTA5 çıkmadan 1-2 sene önce oynadığımda salya akıtıyordum. işin sıkıcı tarafı şu. Konsolda Series S 'de oynadım ve 360 portu... oyun 60 fps ama hala FPS çok değişken. araç yogunlugu olan bölgelerde Drop yiyorsunuz... evet 2008 yılının oyunu :) ama hala optimizasyon kötü. Konsolda da kötü.

Yeni oynayıp bitirdim... Kimse kusura bakmasın ama bu oyun yılımıza göre çok eskimiş. Hala gideri var oynatıyor ama eskimiş... İnanılmaz animasyon hataları... Özellikle oyunun son bölümünde helikoptere atlama sahnesinde bir bug var çözmek günlerimi aldı. Hikayesi güzel ama o kadar işte. 2008'e göre devrim niteliğinde orası ayrı. Ve hatırlıyorum GTA 5 çıkmadan 1-2 sene önce oynadığımda salya akıtıyordum. İşin sıkıcı tarafı şu. Konsolda Series S'de oynadım ve 360 portu... Oyun 60 FPS ama hala FPS çok değişken. Araç yogunlugu olan bölgelerde Drop yiyorsunuz... Evet 2008 yılının oyunu :) ama hala optimizasyon kötü. Konsolda da kötü.

Maymun fanboylar anlamıyor maalesef :d

Yeni konular

Geri
Yukarı