GTA 4 oynanır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
Eskiden Windows 7 yüklü olan bilgisayar
Oyunu epeydir oynuyorum. En ama en soluk GTA. Niko Türk gibi, Amerikanları garipsiyor falan. Oyunda 60 görev yaptım. Giriş müziği epey hoşuma gidiyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun en az GTA 5 kadar pahalanmış. 109 lira. Yani bence oynanır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Optimizasyon dışında çok güzel oyun bence. Bazı redux modlar ile gerçek oluyor oyun bildiğin.

Oyunu eskiden oynayıp sırf karanlık temasından dolayı bırakmıştım ama gayet güzel oyundu. Niye oynanmasın ?

Bu oyun neden pahalı olmuş ağzım açık kaldı.

Sırf fiziklerinden dolayı seviyorum. O camı kırıp içerden arabanın kapısını açmadı gibi. Arabaya tutunup sürüklenmesi gibi.

GTA 4 en sağlam hikayeye sahip GTA oyunudur bana göre. San Andreas'ta verdikleri açık dünya hazzını ve haritanın büyüklüğünü GTA 4'e yedirebilselerdi en iyi GTA oyunu olabilirdi. Bakış açım en iyi GTA oyunu olmasada en sağlam hikayeye sahip GTA oyunu tartışmasız. Halen oynanır.

İşin en önemli kısmı zevktir. Zevk alıyorsan oynarsın, devam edersin lakin zevk alamazsan tıs...

Oyunun fiyatı çok fazla artmış bence bu fiyata daha güzel oyunlar bulabilirsin.😉

Sırf araba kullanmak için bile oynanır. GTA 5 ile tabii ki kıyaslanmaz ama üstün olduğu yerler yok değil. Fiyatının bu kadar artması da ilginç. 15 liraya almıştım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı