GTA 4 oynanır mı?

muratcandogukann

Centipat
Daha önce GTA SA, GTA VC, GTA 3 ve hikaye de değil de serbest takılarak biraz GTA V oynadım ve tüm oyunları çok sevdim. Fakat tüm 3D GTA oyunları içinde oynamadığım tek oyun GTA 4 ve oynayıp oynamama konusunda kararsızım. GTA oyunları dışında Mafia 1 ve 2 oynadım ve bunları da çok sevdim. Bu oyunlar arasında en sevdiğim iki oyun GTA V ve Mafia 2 oldu. Sizce GTA 4'ü oynayayım mı?

Daha önce GTA SA, GTA VC, GTA 3 ve hikaye de değil de serbest takılarak biraz GTA V oynadım ve tüm oyunları çok sevdim. Fakat tüm 3D GTA oyunları içinde oynamadığım tek oyun GTA 4 ve oynayıp oynamama konusunda kararsızım. GTA oyunları dışında Mafia 1 ve 2 oynadım ve bunları da çok sevdim. Bu oyunlar arasında en sevdiğim iki oyun GTA V ve Mafia 2 oldu. Sizce GTA 4'ü oynayayım mı?
Sürüş mekanikleri biraz odunsu GTA 5'den sonra çok kötü geldi bana hikayesi gayet güzel sürüş mekanikleri de Liberty City DLC'sinde düzeliyor biraz bence bir şans verin.

Daha önce GTA SA, GTA vc, GTA 3 ve hikaye de değil de serbest takılarak biraz GTA V oynadım ve tüm oyunları çok sevdim. Fakat tüm 3D GTA oyunları içinde oynamadığım tek oyun GTA 4 ve oynayıp oynamama konusunda kararsızım. GTA oyunları dışında Mafia 1 ve 2 oynadım ve bunları da çok sevdim. Bu oyunlar arasında en sevdiğim iki oyun GTA V ve Mafia 2 oldu. Sizce GTA 4'ü oynayayım mı?

GTA 4 kontrol silah atış bakımından kolay araba sürmede drifte alışman zaman alabilir.
Hikaye "muq" oynanırmı bence oynanır GTA 5 gibi banka görevlerine ağırlık verilmediği için daha iyi bana göre.

Hikayesi bence overrated ama diğer her şeyi mükemmeldi benim için. Zamanına göre mükemmel bir oyun.

Arkadaşlar satın aldım yükledim kurdum oynuyorum ve çok hoşuma gitti.
Artıları;
Fizikler çok güzel.
Seslendirmeler güzel.
Tema karanlık deniliyor ama bana öyle gelmedi.
Niko karakteri baymıyor.
Vuruş hissi çok iyi.
Siper sistemi çok iyi.
Eksileri;
Dövüşürken space'e basıp yumruktan kaçmak çok zor.
Araba kullanımı diğer GTA oyunları ve Mafia oyunlarından sonra zor geliyor.
Türkçe yamaların çoğunu denedim yamaların hiçbirinde Türkçe karakterler gözükmüyor biraz bayıyor.

Yani oyun hala oynanır ve çok iyi herkesin yorumları için teşekkür ederim 👍

Arkadaşlar satın aldım yükledim kurdum oynuyorum ve çok hoşuma gitti.
Artıları;
Fizikler çok güzel.
Seslendirmeler güzel.
Tema karanlık deniliyor ama bana öyle gelmedi.
Niko karakteri baymıyor.
Vuruş hissi çok iyi.
Siper sistemi çok iyi.
Eksileri;
Dövüşürken Space'e basıp yumruktan kaçmak çok zor.
Araba kullanımı diğer GTA oyunları ve Mafia oyunlarından sonra zor geliyor.
Türkçe yamaların çoğunu denedim yamaların hiçbirinde Türkçe karakterler gözükmüyor biraz bayıyor.

Yani oyun hala oynanır ve çok iyi herkesin yorumları için teşekkür ederim 👍

Reis bende Mafia 2 "yi 2 kez bitirdikten sonra aldım GTA 4"ü araba kullanmak o kadar zor olmasa da bazı şeyleri garip gelmişti haklısın, bir de karanlık temadan ziyade tema biraz depresif, herkes karanlık tema diyor da, güncellemeler değiştirmiş biraz, çünkü eski videolara bak neredeyse her kazada niko camdan fırlardı, şimdi yine fırlıyormuş ama daha az fırlıyormuş, karanlık temaya da aynısını yapmışlardır.

Bence bir şans vermelisiniz. Oyundaki sonbahar atmosferi çok güzel. Hazır önümüz de sonbahar ve kış... Gta 4, oynarken insana her ne kadar New York'da geçse de, özellikle şehir ambiyansı ve soluk renk paleti ile sanki eski doğu bloku ülkelerinden birinde geçiyormuş hissiyatı vermişti bana... Tabi NYC'nin tüm o karmaşası da cabası. Koyun arkaya spotiden arkaya Rus retrowave, punk veya post rock parçalar açın oyunu mis...

Geri
Yukarı