Çözüldü GTA IV Rockstar hesabı silinince ne oluyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

576864

Kilopat
Makaleler
3
Steam'den alınan GTA 4'ü Rockstar hesabına baglamıştım. Rockstar hesabını silersem yeni hesap oluştursam sıkıntı oluşturur mu? Oyun etkinleştirme olayı veya başka bir durum oluşur mu? Ona göre sileceğim.

Çözüm
Oldu da Steam hesabını sattım diyelim. Hesabın yeni sahibi bu GTA 4'ü oynayabilir mi yani?

Evet, bal gibi oynar bence. Ama sen o GTA 4'ü farklı kendi oluşturduğun Rockstar hesabına bağlarsan oynayamaz diye düşünüyorum. Böyle bir olayım olmadığı için tam bilmiyorum, bana mantıklı gelen bu.
Bence sıkıntı olmaz, zaten oyun kütüphane içinde duruyor. Online falan yok, sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Hile tarzı bir şey yaptıysan GTA 4 giremezsin.

Hocam ne gibi bir hile var ki GTA 4'te. Telefon üzerinden can yenileme kodu yazıyordum. Oradan da ban yenilmez galiba.

Bence sıkıntı olmaz, zaten oyun kütüphane içinde duruyor. Online falan yok, sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Oldu da Steam hesabını sattım diyelim. Hesabın yeni sahibi bu GTA 4'ü oynayabilir mi yani?

Evet, bal gibi oynar bence. Ama sen o GTA 4'ü farklı kendi oluşturduğun Rockstar hesabına bağlarsan oynayamaz diye düşünüyorum. Böyle bir olayım olmadığı için tam bilmiyorum, bana mantıklı gelen bu.

Çözüm

Geri
Yukarı