Çözüldü GTA 4 sadece taksiler ve modlu araçlar var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Mesut Arda

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
YouTube İçerik Üreticisi - Öğrenci
Selamlar, GTA 4'e birkaç tane araba yaması kurdum fakat şehirde sadece taksiler, en son yüklediğim araç yaması (çoğunlukla) ve genel araba yamaları çıkmakta. Sorunun nedenini ve çözümü belirtirseniz sevinirim, şimdiden sağ olun, iyi forumlar. :)

Çözüm

Bu dosyayı indirin ve RAR içerisindeki bütün dosyaları oyunun dizinine kopyalayın.

Oyununuzun sürümü nedir? Yukarıdaki fix bildiğim kadarıyla 1.0.7.0 sürümüne kadar çalışıyor ama denemeye değer.
Traffic Loader modunu kurmayı deneyin.

Bu dosyayı indirin ve RAR içerisindeki bütün dosyaları oyunun dizinine kopyalayın.

Oyununuzun sürümü nedir? Yukarıdaki fix bildiğim kadarıyla 1.0.7.0 sürümüne kadar çalışıyor ama denemeye değer.

Çözüm

Sağ olun, oyunda 4-5 dk. Takıldıktan sonra her şey düzeliyor. İyi forumlar :)

Sağ olun, oyunda 4-5 dk. Takıldıktan sonra her şey düzeliyor. İyi forumlar :)
Benim önerdiğim yöntemle mi çözdünüz, yoksa oyunda 4-5 dk takıldıktan sonra düzeliyor diye herhangi bir işlem uygulamadınız mı? Benim verdiğim yöntemi uygulamadıysanız çözüm işaretlemeniz doğru değil.

Benim önerdiğim yöntemle mi çözdünüz, yoksa oyunda 4-5 dk takıldıktan sonra düzeliyor diye herhangi bir işlem uygulamadınız mı? Benim verdiğim yöntemi uygulamadıysanız çözüm işaretlemeniz doğru değil.

Eklentiyi kurdum sonra oldu, yazmayı unutmuşum 😅

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı