GTA 4 sevilmeme nedeni

Aslında hayır. GTA 5 yeni nesil bir oyun. Oynayanların %50si, belki de daha fazlası 10 yaş altı. Çocuk görüyor modları, umrunda olmaz GTA 4.
Doğrudur hocam ama yine de bu eksikler giderilseydi belki de o yıla göre büyük ve çok konuşulan bir oyun olurdu.
Harita bence gayet büyük.
Bence San Andreas'a göre çok küçük.

Optimizasyon, keyifsiz araba sürüş kontrolleri, iç karartan bir şehir, oyunun sonundaki bitmez bilmez helikopter görevi bug'ı...

GTA:SAN Andreas'ta bile uçak sürme varken bunda koca havalanına rağmen sadece helikopter sürebilmemiz.
Bence bunlar sevilmemesi için yeterli.

Optimizasyon, keyifsiz araba sürüş kontrolleri, iç karartan bir şehir, oyunun sonundaki bitmez bilmez helikopter görevi bug'ı...

GTA:SAN Andreas'ta bile uçak sürme varken bunda koca havalanına rağmen sadece helikopter sürebilmemiz.
Bence bunlar sevilmemesi için yeterli.
Diğer şeylere bir şey demeyeceğim ama araba sürüş konusunda GTA'nın en iyi fiziği GTA IV. Nasıl zevksiz dersiniz anlayamadım. Belki de oyunun yaptığı en iyi şey araba fizikleri, kontrolleri diye düşünüyorum. GTA V'de ki gibi arcade bir sürüşten ziyade çok gerçekçi olduğunu düşünüyorum. Zor olabilir orasını tartışabilirim ama fizik konusunda en iyi GTA bence.

Diğer şeylere bir şey demeyeceğim ama araba sürüş konusunda GTA'nın en iyi fiziği GTA IV. Nasıl zevksiz dersiniz anlayamadım. Belki de oyunun yaptığı en iyi şey araba fizikleri, kontrolleri diye düşünüyorum. GTA V'de ki gibi arcade bir sürüşten ziyade çok gerçekçi olduğunu düşünüyorum. Zor olabilir orasını tartışabilirim ama fizik konusunda en iyi GTA bence.
Aslında araba sürmesi zor değil. Sadece yeni nesil GTA 5'de son hızda kolayca dönmeye alıştığı için GTA 4 gibi fizikleri oldukça iyi bir oyuna tabi kötü der.

Şahsen en sevdiğim GTA oyunudur çoğu kapalı ve soğuk hava diye sevmez ama benim gerçekte de oyunlarda da en sevdiğim hava kapalı ve yağmurlu havadır en çok sevilmeme nedeni bu ve oyunun dönemine göre çok ağır grafiklere sahip olması çoğu bilgisayarın ve hatta 2008in en sağlam bilgisayarlarında bile kasma sorunu olmasıdır

Oyunun teması çok karanlık ve optimizasyon sıkıntısı var. Yine de hem kaliteli bir yapım hem de seveni çok.
gta 4 kaç adet sattı - Google'da Ara ve diğer 1 sayfa - Kişisel - Microsoft​ Edge 16.04.2021 1...png

Geri
Yukarı