GTA 4 sevilmeme nedeni

Benim şahsi yorumuma göre bence optimizasyonu çok kötü olduğu için ve grafikleri fazla iç kapatıcı olduğu için mesela ne güzel GTA 5 cıvıl cıvıl hala akıyor iken GTA 4 ise bir süre sonra içimi bayıyor.

Hmm, aklıma gelenleri yazayım.
- GTA serisinin en önemli kozu olan açık dünya bu oyunda rezalet.
- Oyunun renk paleti seçimi facia. Gerçekçi falan demeyin, kaç tane oyun ciddi hikayeler anlatmasına rağmen gayet canlı.
- Görevler git şunu takip et, git şunu öldürden öteye geçemiyor.
- Karakter inanılmaz itici. En azından benim için öyle. Tipini parçaladığımın Niko'su.
- Optimizasyon rezalet. Daha yeni 60 FPS çalışmaya başladı konsollarda.
Niko dünyanın gelmiş geçmiş en iyi karakterlerinden biridir.

Yeni nesil :D ?
Ben GTA 4'e GTA 5'den gelmedim ki GTA:SA'dan geldim.
Ki GTA:SA'da sürüş GTA 4'den daha keyifliydi, GTA 4'de arabalar çok savruluyor, gerçekci olabilir ama çok keyifsiz.
Ben zaten sadece size söylemiyorum. Ayrıca size göre keyifli olmayan şey, bende harikalar yaratabilir.

Ben şahsen GTA 3'ten itibaren tüm GTA serilerini seviyorum hepsini oynadım tabii GTA 5 başka. Sizde neden GTA 4 sevilmiyor?

Ben GTA 4'dü araç sürme mekaniklerinden dolayı sevmedim araç zor dönüyor ve fazla kayıyor bu görevleri zor hale getirmişti. Gerçekçi diyebilirsiniz ama bu gerçekçilik değil şey gibi yapmışlar spor arabaya tır sürme dinamikleri eklenmiş ben bu yüzden sevmedim ama bitirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı