GTA 4 Social Club ile Offline Girememe Sorunu

Emir Kökden

Hectopat
Daha fazla  
Önceden indirim var diye GTA 4 almıştım. Aldıktan sonra social clubı ayarlayamadım, salladım. Tek başıma offlinede takılıyordum. 2/3 ay okul yüzünden PC giremedim. Bu hafta içerisinde oyuna giriş yapmaya çalışınca olmuyor. Eskiden GTA 4'e çift tıklayıp açınca Social Club hesabı soruyordu ve Aşşağida Play(Offline) seçeneği vardı. Şimdi açınca Social Cluba giriş yapabilmemiz için e-posta ve şifre kutucuğu yok. Play(Offline) kutucuğu da kalkmış. Sadece Cancel ve Play butonları var. Playa basınca hiçbir tepki vermiyor. Bunun sebebi nedir ?

NOT: Oyunun ürün kodunu bir yere girmedim, hala elimde.

16730200_1890015511278192_3000205606871330566_n.jpg

GTA 4'ü açtığımda çıkan ekran yukarıda. Social Club giriş kutusu ve Offline butonu yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bi social club hesabı kurdum. Ancak gta 4 ü açtığımda hesabıma giriş yapmak için gereken boşluklar yok. (email/şifre)
Dostum Son güncellemeyle olan bir özellik bu. Düzgün bir Social Club account'ı aç. Games for Windows Live ile ilgi bir sıkıntı varsa yaz onu da cevaplayayım.

up

++

O
Yeni bi social club hesabı kurdum. Ancak gta 4 ü açtığımda hesabıma giriş yapmak için gereken boşluklar yok. (email/şifre)

up

++
Oyuna online olarak girebilmen gerek. Sonra oyun içinde home tuşuna basarak Games For Windows Live menüsüne ulaşırsın. Ordaki adımları uyguladıktan sonra oyuna girebilmen gerek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı