GTA 4 Windows 10'da açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

deniz47

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
gtx 1050 ti
İşlemci
amd ryzen 5 3350g
Oyun orijinal Rockstar Games Social Club açılılyor birkaç saniye sonra kapanıyor ve Steam'de oyna yazıyor.

Oyun orijinal Rockstar Games Social Club açılılyor birkaç saniye sonra kapanıyor ve Steam'de oyna yazıyor.
Merhaba, ben leatter. Size yardımcı olmaya çalışacağım.
Oyunun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi? Eğer denemediyseniz deneyip sonuçları yazar mısınız?
Nasıl yapacağınızı aşağıda ekran görüntüleriyle adım adım anlattım.

ADIM 1: Steam'den oyunu bulun.
1662491199679.png

ADIM 2: Oyuna sağ tık yapın.
1662491285074.png

ADIM 3: "YEREL DOSYALAR"'a tıklayın. (Oyun benim makinemde yüklü olmadığından böyle bir bölüm gözükmemekte.)
1662491366119.png

ADIM 4: "Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula...." seçeneğine tıklayın ve bekleyin.
1662491416589.png

İşlem tamam, eğer ki bütünlük doğrulamasının sonucunda "... adet dosya doğrulanamadı ve tekrar indirilecek" (... yazan yere bir rakam veya sayı gelecek.) gibi bir uyarı alırsanız Steam'in dosyaları tekrardan indirmesini bekleyin. Steam dosyaları tekrardan indirince sonucu buraya yazın.

Dosya Ekleri

• 1662491184242.png
    1662491184242.png
    14,1 KB · Görüntüleme: 17
  • 1662491277803.png
    1662491277803.png
    28,8 KB · Görüntüleme: 13
Games for Windows artık desteklenmiyor
Merhaba, ben leatter.

"Games for Windows"'un artık desteklenmemesinin GTA 4'ün açılmamasına neden olacağını zannetmiyorum.

Games for Windows GTA 4'te bir zamanlar bulunan, fakat "Complete Edition" eklentisiyle kaldırılan çok oyunculu sistemi oynamaya yarıyordu.

Şu anda kaldırıldı, ve ben bundan (yaklaşık) 1 yıl önce olması lazım GTA 4'ü tek oyunculu olarak rahatça oynayabiliyordum, ve o zaman da "Games for Windows" desteklenmiyordu.

Yanlış anlaşılmasın, "Games for Windows desteklenmiyordu."'dan kastım yine de çok oyunculu oynanmıyordu.

Merhaba, ben leatter.

"Games for Windows"'un artık desteklenmemesinin GTA 4'ün açılmamasına neden olacağını zannetmiyorum.

Games for Windows GTA 4'te bir zamanlar bulunan, fakat "Complete Edition" eklentisiyle kaldırılan çok oyunculu sistemi oynamaya yarıyordu.

Şu anda kaldırıldı, ve ben bundan (yaklaşık) 1 yıl önce olması lazım GTA 4'ü tek oyunculu olarak rahatça oynayabiliyordum, ve o zaman da "Games for Windows" desteklenmiyordu.

Yanlış anlaşılmasın, "Games for Windows desteklenmiyordu."'dan kastım yine de çok oyunculu oynanmıyordu.

Anladım, videonun kapak fotoğrafında Games for Windows uygulamasını gördüm aklıma geldi söyleyeyim dedim

Yeni konular

Geri
Yukarı