Çözüldü GTA 4 Xlive.dll Hatası

• Konuyu başlatan Sercan Yeşil
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 71
  • Görüntüleme 151B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Sercan Yeşil

Ziyaretçi
Yardımı olacak var mı? Bilgisayarım Msi ge60.

Xlivedll.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunun güncellenen sürümü ile artık nihayet GFWL saçmalığına bir son verildi. Steam veay RSGL'den alabilirsiniz.

Oyunu kaldırıp yeniden yükleyeceyim. Olmazsa Vatan PC'deki elemana bir danışırım.

Herkese teşekkürler.

Ben de EFLC orjinal almıştım, bende de böyle hatalar olmuştu. Belki Rockstar Games'i silip tekrar kurarsanız oyun öyle açılabilir. Bende böyle açılmıştı. Bu arada,aldığınız hata kodu ne ?

Bende EFLC orjinal almıştım,bende de böyle hatalar olmuştu.Belki Rockstar Games'i silip tekrar kurarsanız oyun öyle açılabilir.Bende böyle açılmıştı.Bu arada,aldığınız hata kodu ne ?
Öncelikle Rocstar Games derken ben öyle bir dosya göremedim. Silip tekrar mı yüklemeliyim oyunu? Birde
Şu an indiryorum. Birde GTA BROWSER dosya sürümü 1.0.0. GTA ENCODER'de 1.0.0 ama GTA EFLC'de 1.1.2.0 bir ilgisi olabilir mi?

Şimdi de başka bir hata veriyor. EFLEC FATAL ERROR: Game Needs to be Launched Using LauncEFLC.exe hatası veriyor. Aldığım oyun orijinal neden böyle hatalar yapıyor. Uyumluluğuda W8 yaptım.
burda yazdığım hatayı veriyor.

Ben oyunu ilk indirdiğimde D klasörüne kurdum. Yani Steam'den başka bir dosya konumuna. Açılmadı. Ertesi gün silip Steam'in direk önerdiği yere indirdim sorunsuz açıldı. Denemekte fayda var.

Ayrıca eğer varsa normal GTA 4'ü indirin. EFLC'nin multisini de beğenmemiştim. O yüzden bulundurmadım bile. Bir de bir yerde okuduğum habere göre GFWL sunucuları kapatılacakmış. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Kaynak: Games for Windows Live Kapanıyor! - Technopat

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı