Çözüldü GTA 4'e Sünger Bob modu nasıl yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Tamamdır, OpenIV GTA 4 Complete Edition'u kabul eder mi benimki düz GTA 4 değil.

Eder, GTA EFLC'yi seçmezsen normal GTA4'ün dosyalarını değiştirir.

Ve şöyle bir video buldum, buradakileri uygulamayı dene.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben internette sünger bob skini buldumda Niko'yu nasıl sünger bob yapabilirim.

Open IV'den Niko'nun modelini arayacaksın, aslında indirdiğin dosyadaki sünger Bob'un ismi ne ise onu aratmayı deneyebilirsin.

Sonra videodaki gibi değiştireceksin.

Tamamdır, OpenIV GTA 4 Complete Edition'u kabul eder mi benimki düz GTA 4 değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Teşekkür ederim
Şu an Open IV kuruluyor modu kurup oyuna girdikten sonra sana haber veririm.
Modu yükledim ama böyle oldu
Acaba benim ki düz GTA 4(Windows Live girişli) olmadığı için mi böyle oldu
Peki ben Niko’yu nasıl eski hale getirebilirim oyunu silmem mi lazım

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-22 185558.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-22 185558.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Aslında evet, complate Edition ile alakası olma olasılığı var. Ama GTA4'ü modlarken saatler harcadığımda böyle bir sorun yaşamadım.

Ve büyük ihtimalle, complate Edition değil de indirdiğin modun sürümü farklı. Mod uyumsuzlukları olabiliyor, mesela lcpdfr sadece 1.0.7.0 sürümünde çalışır. İndirdiğin modun dosyasında veya sitesinde hangi sürümü diyorsa; yani 1.0.4.0 diyorsa ona, ya da 1.0.7.0. Diyorsa ona downgrade etmeyi deneyebilirsin.

Geri
Yukarı