GTA 4'ü oynayın

Gerçek hayatta 80 ile giderken seri sağ sol yapsanıza bakın ne oluyor :d
Yok araba sürme fiziğinden bahsetmedim ben. Koşma, zıplama fiziklerinden bahsettim. Manzaraya bakıyorsun arkanı dönüp gideceksin ama karakter arkasını dönerken ileri giderek döndüğü için uçurumdan aşağı düşüyorsun gibi.

Gerçek hayatta 80 ile giderken seri sağ sol yapsanıza bakın ne oluyor :d
Tamam da aga simülasyon mu oynuyoruz açık dünya aksiyon oyunu mu? 30 saatlik oyunda kocaman haritada o sürüş deneyimi hiç keyif vermiyor zaten yollar uzun şarkılar genel olarak dandik grafik desen zaten üzerine kahve dökülmüş gibi. Hayır aynı firmanın Midnight Club diye yarış oyunu var misal o tamamen arcade ve zor da olsa keyifli. GTA 4 gereksiz abartılan teknoloji demosu kıvamında oyun hikaye olarak da sunumu o kadar iyi olup da hikayesi bir o kadar da kötü olan başka oyun yok gibi hele ana karakter tam bir facia. Herifin cebinde 500 yüz bin dolar var hala kalkıp "ben parama bakarım" deyip duruyor neyse.

Tamam da aga simülasyon mu oynuyoruz açık dünya aksiyon oyunu mu? 30 saatlik oyunda kocaman haritada o sürüş deneyimi hiç keyif vermiyor zaten yollar uzun şarkılar genel olarak dandik grafik desen zaten üzerine kahve dökülmüş gibi. Hayır aynı firmanın Midnight Club diye yarış oyunu var misal o tamamen arcade ve zor da olsa keyifli. GTA 4 gereksiz abartılan teknoloji demosu kıvamında oyun hikaye olarak da sunumu o kadar iyi olup da hikayesi bir o kadar da kötü olan başka oyun yok gibi hele ana karakter tam bir facia. Herifin cebinde 500 yüz bin dolar var hala kalkıp "ben parama bakarım" deyip duruyor neyse.
Ne? 2008 model o oyun 13 yaşında. O yılların bir başarısı. Açıkcası sana GTA4'ü anlatırdım ama klavyeme yazık.

Remastered versiyonunun gelmesi şart, aşırı derecede optimize sorunu var ve araç kamera açısı tam anlamıyla facia. Ancak hikaye konusunda şahsi fikrim serinin en iyisi.

UHD 405'te 268 saat oynadığım oyundur. Lcpdfr'ı da sayarsak o süre çok daha artar.

3, vc, sa, 4, 5 hepsini bitirdim. Ve en çok keyif aldığım kesinlikle GTA IV idi.

Ve sürüşe kötü diyenler, bence harika ya. Şu dodge hariç tüm arabaları sürmekten keyif aldım ben.

Sistemim açması gerekirken açmıyor yoksa mükemmel bir oyun gerçekten.

Korsan da oluyor o problem diye biliyorum. Bir kere denedim bir şekilde çıkan engeli aşmıştım. Benim sistemim çok iyi değil fakat GTA 5'i çok iyi, alıcı bi şekilde oynayabildiğim PC de GTA 4 oynanmıyor. Post sahibinin dediğinin tam tersine GTA 4'in optimizasyonu sıfır.
Hocam Half-Life'yi çok övüyorlar ben de oynamayı düşünüyorum ama grafiklerinden dolayı pek oynayasım gelmiyor. Bu oyunun grafik modu falan yok mudur?

Black Mesa diye arattır Steam'de 31 TL şu an. Yenilenmiş hali Remastered deniyor sanırım, işini görür. Ayrıca Half-Life gerçekten muhteşem bir oyun. Sadece biraz zamanı geçti fazla oynayan insan kalmadı. Ama gerçekten LAN ile internet Cafe'de oynamak efsane idi onu.

Son düzenleme:
Korsan da oluyor o problem diye biliyorum. Bir kere denedim bir şekilde çıkan engeli aşmıştım. Benim sistemim çok iyi değil fakat GTA 5'i çok iyi, alıcı bi şekilde oynayabildiğim PC de GTA 4 oynanmıyor. Post sahibinin dediğinin tam tersine GTA 4'in optimizasyonu sıfır.

Black Mesa diye arattır Steam'de 31 TL şu an. Yenilenmiş hali Remastered deniyor sanırım, işini görür. Ayrıca Half-Life gerçekten muhteşem bir oyun. Sadece biraz zamanı geçti fazla oynayan insan kalmadı. Ama gerçekten LAN ile internet Cafe'de oynamak efsane idi onu.
Sadece gta 4 te olmuyor hocam çoğu oyunda oluyor ne yazıkki.

Abim GTA 4'u 7 sene once almisti tabii bizde yeni PC almistik GTA 4 de rahat kaldiriyordu ama bir şey oldu oyun acilmadi abimle bayağı heveslenmistik ama maalesef oyun acilmadi iade ettik ben olsam simdi oynarim.

Yeni konular

Geri
Yukarı