GTA 5 1660 Ti düşük GPU kullanımı

İşletim sistemi
Windows 10

Erturkatli

Hectopat
Yer
İzmir-Buca, Berlin-Spandau
Daha fazla  
Selamlar GTX 1660 Ti ROG STRIX ekran kartımla GTA oynamaya çalışırken hep bir düşük kullanım ve FPS düşmesi ile karşılaşıyorum. Nedenini anlayamadım. Online ya da soloda olmam fark etmiyor ikisinde de FPS yerlerde resmen anlamadım gitti. Bazı videolar izledim oradaki ayarların aynısını yaptım. Adamlar 80-90 FPS alırken ben 45-60 arası alıyorum. İlk fotoğraf soloda diğer ikisi Online'da ayarlarımı da attım. Ayrıca ekran kartı driverını ve BIOS'u bugün güncelledim önceden de vardı sorun şimdi bir nebze daha iyi.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (97).png
    Ekran Görüntüsü (97).png
    835,3 KB · Görüntüleme: 80
  • Ekran Görüntüsü (98).png
    Ekran Görüntüsü (98).png
    197,9 KB · Görüntüleme: 77
  • Ekran Görüntüsü (99).png
    Ekran Görüntüsü (99).png
    703 KB · Görüntüleme: 76
  • Ekran Görüntüsü (100).png
    Ekran Görüntüsü (100).png
    445,6 KB · Görüntüleme: 77
  • Ekran Görüntüsü (101).png
    Ekran Görüntüsü (101).png
    451,4 KB · Görüntüleme: 80
  • Ekran Görüntüsü (102).png
    Ekran Görüntüsü (102).png
    466 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım merhaba bende 1660 sahibiyim. Ti olmayanından :D.İlk aldığımda sorun olmasmasına rağmen senin grafiklerde bende o civarda alıyorum medium-High aralığına getirdiğim zaman düzeliyor. Grafik takıntın yoksa bir kere dene denir. Keyifli oyunlar.

Sonuç daha mı iyi daha mı kötü?

Birazcık daha iyi gibi 5-6 FPS farkı var.
Öncelikle başka bir AAA oyunla denemek gerek ekran kartı her oyunda mı düşük kullanım veriyor yoksa GTA 5 e özel mi bakmak lazım
Witcher 3 oynarken olmuyordu.
Arkadaşım merhaba bende 1660 sahibiyim. Ti olmayanından :D.İlk aldığımda sorun olmasmasına rağmen senin grafiklerde bende o civarda alıyorum medium-High aralığına getirdiğim zaman düzeliyor. Grafik takıntın yoksa bir kere dene denir. Keyifli oyunlar.

O ayarlarda da denedim hiçbir şey değişmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı