GTA 5 2 milyon dolar araba önerisi

• Konuyu başlatan Efe10
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B
@Lowell1 Single Player oynuyorum oyunu. Online hiç denemedim. Zentorno'yu alıyorum şu an.

Single Player'de boşu boşuna Zentorno'ya para vermeyin. Eğer garaja sahipseniz oyun içinde bir garajda belli saatler arası Zentorno ve birkaç süper araba oluyor. Arabaları alıp garajınıza koyarsanız sizin oluyor. Bu videoda daha detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Zentorno'yu aldım. Yanına bir de ek olarak 500 bin Euro'ya Grotti Turismo R aldım.

Modifiye etmek için Los Santos Customs'a gittim. Modifiyecinin olduğu yerde bir Grotti Turismo R daha gördüm. Kendi Turismo R'ımı ise orada bırakıp modifiyecinin olduğu yerdeki Turismo R'ı aldım. Garaja götürdüm. Garajın 4 arabalık yeri var sanırım. Hepsi doluydu. Sonra orada bıraktığım Turismo R'ı almak için tekrardan garajdaki arabalardan birini aldım. Modifiyecinin oraya gittim, baktım. Kendi Turismo R'ım yok. Tekrardan garaja gittim orada da göremedim. Michael'ın kendi evindeki garaja da baktım orada da yok. Ben şimdi arabayı orada bıraktım diye 500 bin Euro'luk arabayı kayıp mı ettim? Bulmanın çaresi yok mu?

@yh57
@Lowell1

Bunun için yeni konu açayım mı?

Edit: Araba polis garajındaymış. Sıkıntı yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı