GTA 5 "An unknown Rockstar Games services error occured" Hatası

TBTURK

Hectopat
Yer
Konya
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Epic Games GTA 5'i ücretsiz yaptı. Oyunu bugün indirdim 2 saat oynadım sonra kapattım ve tekrar açmaya çalıştığımda Social Club'dan çıkış yapmıştı giriş yapmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Online girmeyi hiç denemedim fakat offline olarak oynayamıyorum. Çözümü var mı yoksa kendiliğinden düzelecek bir durum mudur?

Dosya Ekleri

• hata.PNG
    hata.PNG
    1,8 KB · Görüntüleme: 65
  • hata2.PNG
    hata2.PNG
    7,9 KB · Görüntüleme: 69
Emin olmamakla beraber bulut servisini kapatıp yapabilirsin sorun olmaz. Ama konuya hakim biri daha cevaplarsa çok daha iyi olur.

Hocam ben openıv ile Türkçe yama yaptım. Sonrasında bir internet gitti geldi vs. Sonra oyunu ne offline açabildim ne Online. Social Club sitesine giremiyorum fakat mobil veri ve PC'den VPN ile siteye giriş yapabiliyorum bunun openiv ile alakası var mıdır?

Tam emin değilim fakat kullanıyorum galiba bir sıkıntı yapar mı bulut servisini kullanmam?
Hiçbir sorun olmaz. %100 Save dosyasını gerekli dizine attıktan sonra oyunu çalıştırınca sana soracak: “Cloud Save ile mi devam etmek istiyorsun yoksa Local Save ile mi?” diye. Local Save seçip oynayabilirsin.

Hesabıma giriş yapmaya çalıştığımda böyle bir hata alıyorum.
Serverlar çöktü o yüzden o hata.
Hocam ben openıv ile Türkçe yama yaptım. Sonrasında bir internet gitti geldi vs. Sonra oyunu ne offline açabildim ne Online. Social Club sitesine giremiyorum fakat mobil veri ve PC'den VPN ile siteye giriş yapabiliyorum bunun openiv ile alakası var mıdır?
Online la alakalı bir durum offline etkilemez herhangi bir mod. Ama online girmeye çalışma ban yersin.

Serverlar çöktü o yüzden o hata.

Online la alakalı bir durum offline etkilemez herhangi bir mod. Ama online girmeye çalışma ban yersin.

Hocam sildim zaten de benim sormak istediğim o değildi. Yamayı kurduktan sonra vaz geçip sildim fakat sonra online a giremedim offline ı da açmadı oyunu baştan falan başlatıyor. Social clüb sitesine giremiyorum.

Hocam sildim zaten de benim sormak istediğim o değildi. Yamayı kurduktan sonra vaz geçip sildim fakat sonra online a giremedim offline ı da açmadı oyunu baştan falan başlatıyor. Social clüb sitesine giremiyorum.
Serverler çökük o yüzden siz birde Dosyaları Doğrulayın herhangi bir sorun çıkmaması için. Şuan hiç kimse erişemiyor oyuna. Durum RDR2'de de aynı.

Serverler çökük o yüzden siz bir de dosyaları doğrulayın herhangi bir sorun çıkmaması için. Şu an hiç kimse erişemiyor oyuna. Durum RDR2'de de aynı.

Epic Games'den 5 kere doğrulama yaptım bir sorun çıkmadı herhangi bir hata penceresi vs. dosyalar normal. Anlayamadığım nokta Social Club sitesine niye giremiyorum da VPN ile girebiliyorum.

Epic Games'den 5 kere doğrulama yaptım bir sorun çıkmadı herhangi bir hata penceresi vs. dosyalar normal. Anlayamadığım nokta Social Club sitesine niye giremiyorum da VPN ile girebiliyorum.
Rockstar serverleri Sınırlandırıldı ve bazı serverler çöktü. SERVER DURUMU buradan kontrol edebilirsin.
Muhtemelen Türkiye ve başka ülkelerin (bazıları dışında) serverlerini sınırlandırmışlar o yüzden girebiliyorsun galiba.

Rockstar serverleri sınırlandırıldı ve bazı serverler çöktü. SERVER DURUMU buradan kontrol edebilirsin.
Muhtemelen Türkiye ve başka ülkelerin (bazıları dışında) serverlerini sınırlandırmışlar o yüzden girebiliyorsun galiba.

Mobil veri ile de girebiliyorum hocam mantıken mobil veri ile giriyorsam ev internetinden de girebilmem gerekmez mi? Sonuçta mobil veri de Türkiye'den çıkan bir internet.

Geri
Yukarı