GTA 5 api-ms-win-core-errorhandling-l1-1-1 dosya eksik hatası

Helraiz

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta belirtiğim hatayı almadan önce api-ms-win-core ile başlayan farklı dll dosya hataları alıyordum, onları bulup düzelttim fakat api-ms-win-core-errorhandling-l1-1-1 dll dosyasını değiştirdiğimde 0xc00007b hatası alıyorum. Doğru dll dosyasını bulamadım. Üstelik bu hatayı oyunu 1 hafta oynadıktan sonra verdi, herhangi bir şey indirip silmemiştim.

3.parti sitelerden DLL indirip sistem dizinlerine attıysanız çok büyük yanlış yaptınız. Eksik DLL'yi aşağıdaki veritabanında bulunan programlar aracılığıyla indirin.

Windows sürümünüz nedir? Yani Windows 10 mu diye sormuyorum Windows 10 ise, Windows 10 sürüm kaç?

Son düzenleme:
@r.yasar10 Profilinde Windows 7 kullanıyor gözüküyor.

@Helraiz Rapor alıp paylaşın.

Sistemin nedir? Windows 10'a neden geçmiyorsun? Sistemin yetiyorsa Windows 10'a geç. Elle dosya değiştirme.

Windows 10'a geçtikten sonra veritabanından programları yüklersin.

Sistemin nedir? Windows 10'a neden geçmiyorsun? Sistemin yetiyorsa Windows 10'a geç. Elle dosya değiştirme.

Windows 10'a geçtikten sonra veritabanından programları yüklersin.

win 10 kullanıyordum bi 5 ay öncesine kadar sanırım ekran kartım desteklemiyordu sürekli mavi ekran alıyodum baya uğraştım en sonunda win7'ye geçtim sorun düzeldi şuan da geçmeye korkuyorum
Reddit gibi yerlerde bazı arkadaşlar Windows 10 sürüm 1803 ile yaşamış. Sorun muhtemelen Windows 7 kullanması. Zaten 3.parti sitelerden DLL kopyalaması başlı başına hata.

evet haklısın DLL indirmek sıkıntılı son çare yaptım zaten
@r.yasar10 Profilinde Windows 7 kullanıyor gözüküyor.

@Helraiz Rapor alıp paylaşın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı