GTA 5 araba sürerken kasma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Ozanarsland

Femtopat
Daha fazla  
PC'yi aldığım ilk zamanlar oyunu sıkıntısız oynuyordum şimdi 15 dakika oynadıktan sonra zaman zaman 1FPS'e kadar düşüyor birden özellikle araba sürerken oluyor bu olay. Windows ve sürücüler güncel.

Özelliklerim;
PC: Dell G3 15.
RAM: 8 GB.
İşlemci: Intel Core i5-9300 2.40GHz.
Ekran kartı1: Intel UHD Graphics 630.
Ekran kartı2: NVIDIA GeForce GTX 1050 7GB.
İşletim sistemi: Windows 10 64 Bit.

Diğer oyunlarda bu kadar yemiyor. HD Graphics 520 kullanıyorum fakat internetteki testlerde drop yiyen gördüğümü sanmıyorum. Yakında format atmayı düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CPU 100 derece mi gösteriyor?

Hocam 100 derece çok tehlikeli.

Aynen öyle umarım işlemcisi yanmamıştır 100 derece çok fazla.

İşlemci yanmadı ama sıcaklık 90 civarlarında genelde termal macun aldım. Başka ne işlem yapabilirim CPU ısınmaması için?

Kasayı ferah bir yere koy gerekirse yanlarını aç ama bilgisayar başında çay falan içiyorsan sakın açma ama eğer kasa masa altındaysa kesinlikle açmanı öneririm ama çarpmayacağın bir yerde olsun. İçeride soğuk olsun ama malum kış aylarındayız doğalgaz falan çalışıyor yaz a geldiğimizde içeriyi soğuk tut.

Kasayı ferah bir yere koy gerekirse yanlarını aç ama bilgisayar başında çay falan içiyorsan sakın açma ama eğer kasa masa altındaysa kesinlikle açmanı öneririm ama çarpmayacağın bir yerde olsun. İçeride soğuk olsun ama malum kış aylarındayız doğalgaz falan çalışıyor yaz a geldiğimizde içeriyi soğuk tut.
Pc laptop

Geri
Yukarı