GTA 5 artık 77 TL!

%63 indirimli fiyatı O, yani ne zaman isterlerse indirimi kaldıracaklar yine 160 TL olacak. GTA 4 bile 109 TL'ye satılıyor hala, 5'i 77'ye sabitlemezler. GTA 5'ten daha çok ekmek yiyecek adamlar yeni nesil konsollar ile. O yüzden oyunun değerini düşürmez Rockstar.

Rockstar bedava yapmadı Epic Games bedava yaptı. Rockstar üç aşağı beş yukarı pazarlığını yapıp satılan her kopyanın parasını aldı. Yakında konsollara da çıkacak altın yumurtlayan oyun oldu GTA 5.

Sonuçta Rockstar'ın onayı ile bedava oldu.

Epic'te var bende GTA V. Ama yarım saatte 10 MB indirdiği için hiç uğraşasım yok. Steam'de biraz daha uygun olsa alırdım.

Yakın çevrende birisinde yüklü GTA 5 varsa onun dosyalarını kopyalayıp kendi bilgisayarında yükleyebilirsin. YouTube'da videoları vardır bunun.
Ayrıca Steam ile Epic Games arasında bariz bir indirme farkı yok öyle. Bence boş yere kötülüyorsunuz. İnsanlarda bir Steam yücelticiliği var. Bende GTA 5 Epic, Steam ve Rockstar social olmak üzere 3 ayrı platformda mevcut. 2018'ten beridir oynuyorum oyunu. Epic ile Steam arasında hiç fark yok gibi indirme hızı ve kullandığı dosyalar konusunda. Hatta ben Epic dosyalarını Steam'de de kullanıyorum. Yani 2 farklı GTA klasörüne 200 GB değil 100 GB yer ayırmış oluyorum. Steam ve Epic iyi ama social Launcher oyunu hem yavaş indiriyor hem de dosya doğrulaması yok komple indir diyor o yüzden onu hiç oynamıyorum.

Yakın çevrende birisinde yüklü GTA 5 varsa onun dosyalarını kopyalayıp kendi bilgisayarında yükleyebilirsin. YouTube'da videoları vardır bunun.
Ayrıca Steam ile Epic Games arasında bariz bir indirme farkı yok öyle. Bence boş yere kötülüyorsunuz. İnsanlarda bir Steam yücelticiliği var. Bende GTA 5 Epic, Steam ve Rockstar social olmak üzere 3 ayrı platformda mevcut. 2018'ten beridir oynuyorum oyunu. Epic ile Steam arasında hiç fark yok gibi dosyalar konusunda. Hatta ben Epic dosyalarını Steam'de de kullanıyorum. Yani 2 farklı GTA klasörüne 200 GB değil 100 GB yer ayırmış oluyorum. Steam ve Epic iyi ama social Launcher oyunu hem yavaş indiriyor hem de dosya doğrulaması yok komple indir diyor o yüzden onu hiç oynamıyorum.

Online oynayamazsın o zaman GTA 5'i Online oynamak için alıyor insanlar zaten. Yapımcının emeklerini çalıyorsun o türlü.

Ayrıca Steam ile Epic Games arasında bariz bir indirme farkı yok öyle. Bence boş yere kötülüyorsunuz. İnsanlarda bir Steam yücelticiliği var. Bende GTA 5 Epic, Steam ve Rockstar social olmak üzere 3 ayrı platformda mevcut. 2018'ten beridir oynuyorum oyunu. Epic ile Steam arasında hiç fark yok gibi indirme hızı ve kullandığı dosyalar konusunda. Hatta ben Epic dosyalarını Steam'de de kullanıyorum. Yani 2 farklı GTA klasörüne 200 GB değil 100 GB yer ayırmış oluyorum. Steam ve Epic iyi ama social Launcher oyunu hem yavaş indiriyor hem de dosya doğrulaması yok komple indir diyor o yüzden onu hiç oynamıyorum.
Dosyaları kullanabilmek tamam ama ben Steam'de maksimum hızda sürekli indirme yapabilirken Epic'te 0 kb/s :D Dertli zahmetli leş gibi bir servis. Kaynak kullanımı da cabası.

Online oynayamazsın o zaman GTA 5'i Online oynamak için alıyor insanlar zaten. Yapımcının emeklerini çalıyorsun o türlü.

Sen benim dediğimi yanlış anladın 🤣
Şöyle anlatayım sen oyunu Launcher'dan indir dediğinde ne oluyor? Bilgisayar serverda olan oyunu kopyalıyor. Yani sen, ben, o ya da başkası kim indirirse indirsin aynı dosyalar iniyor. Benim dediğim oyunu korsan oynamak değil indirme işlemini tekrar yapmaya gerek yok demek. Ayrıca orijinal oyun dosyalarını kopyalarak korsan oynayamazsın! Crack ve versiyon muhabbeti var kopyala yapıştır ile orijinal oyunu korsan oynamak o kadar kolay değil. 😂
Dosyaları kullanabilmek tamam ama ben Steam'de maksimum hızda sürekli indirme yapabilirken Epic'te 0 kb/s :D dertli zahmetli leş gibi bir servis. Kaynak kullanımı da cabası.

Şahsen ben öyle bir hız düşüklüğü görmedim hiç belki ara sıra oluyordur. Bir arkadaşının Steam hesabı varsa onunla indirip, inen dosyaların bazılarını kullanarak Epic üzerinde kurabilirsin çok kolay oyunu doğrula diyorsun 5-10 dk içinde bitiyor.
Eğer GTA 5 varsa yeni bir kopya için para vermek saçma bu oyuna. Bazıları diyor ya Steam alalım itibardan tasarruf olmaz diye. Ancak 2018 Ocak gibi Online başladım Steam'den hala 2 tane Steam hesabımda GTA 5 var ama Steam girsem de aynı küfürleri okuyor, aynı hileciler tarafından trolle maruz kalabiliyorsun😂
Kimse ayırmıyor ya da oyun içinde belli olmuyor bu Epic bu Steam diye. Epic bedava verdiğinden beri neredeyse Steam ile girmiyorum gibi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı